Neler Yeni

Kütahya dumlupınar üniversitesi hakkında

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
Merhaba, kütahya dumlupınar üniversitesi hakkında internette genel bir yorum bulamadım burada okuyan, bilgi sahibi olan arkadaşlar var ise görüşlerini belirtme şansı var mı?

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Halil Karagöz
Kütahya da doğdum büyüdüm hala daha ikamet ediyorum. Tercih edeceğin bölüm nedir ? Şehirden beklentilerin ne konuyu yeşillendirirsen yorum yapabilirim hocam

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kütahya da doğdum büyüdüm hala daha ikamet ediyorum. Tercih edeceğin bölüm nedir ? Şehirden beklentilerin ne konuyu yeşillendirirsen yorum yapabilirim hocam
Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler hocam sonraısnda yüksek lisans yapmak istiyorum bu üniversite uygunmudur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani şehirden beklenti konusunda ben zaten günlük yaşantım da sade bir yaşantı süren biriyim çok bir beklentim yok 4 seneyi atlatıp kurtulana kadar sabretmeye hazırım :D

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Hangi kampüs?

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Şehir merkezinde ve şehir merkezine uzak olan en büyük kampüs var. O yüzden sordum.
Yani kampüs derken iktisadi ve idari bilimler fakültesini mi kastediyorsunuz tam anlamadım

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Kütahya hareketli bir yer değil, insanları da anadolu insanı gibi. Arkadaş ortamı yapamazsan çok sıkılacağın bir yer. Şehir dışındaki kampüs aşırı büyük. Merkezindeki de fena değil.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
Kütahya hareketli bir yer değil, insanları da anadolu insanı gibi. Arkadaş ortamı yapamazsan çok sıkılacağın bir yer. Şehir dışındaki kampüs aşırı büyük. Merkezindeki de fena değil.
Hocam sonrasında doğu avrupa da yüksek lisans yapmak istiyorum benim sadece eğitimimi hakkıyla verip sonrasında gerekliliklerimi yerine getirmemde yardımcı olurlarsa ben zaten ortam vs istemiyorum o ihtiyacı eskişehir'de görücez artık :D

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Halil Karagöz
Arkadaş yapmazsan her şehirde canın sıkılır ama Kütahya arkadaş konusunda iyidir çok fazla sıkılacağını sanmıyorum. İmkanlar olarak merkezde okuyacakmışsın imkan bakımından ne ararsan bulabilirsin Kütahyada Turizm desen var okul içi etkinlikler desen var. Okulun içinde yüzme havuzu tırmanma duvarı çok büyük bir kütüphanesi kütüphanesi çok güzel ve güzel kampüsleri var.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
Arkadaş yapmazsan her şehirde canın sıkılır ama Kütahya arkadaş konusunda iyidir çok fazla sıkılacağını sanmıyorum. İmkanlar olarak merkezde okuyacakmışsın imkan bakımından ne ararsan bulabilirsin Kütahyada Turizm desen var okul içi etkinlikler desen var. Okulun içinde yüzme havuzu tırmanma duvarı çok büyük bir kütüphanesi kütüphanesi çok güzel ve güzel kampüsleri var.
Çok sağolun hocam bilgilendirme için ilk tercihim kütahya olacak sayenizde :D

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Halil Karagöz
Çok sağolun hocam bilgilendirme için ilk tercihim kütahya olacak sayenizde :D
😂 Hocam çoğu kişi kütahya hakkında hiçbir şey öğrenmiyor buraya gelip umarım güzellikleri hakkında bir şeyler öğrenip gelirsin. 2 tane antik kente ev sahipliği yapıyor 3 adet kaplıcaya ki bunlar da su ısıtıp verilmiyor direk yeryüzü su kaynağından su çıkıyor kokusundan anlarsın eğer gidersen. 1 kayak merkezine güzel yemeklere ve değişik bir iklime sahiptir. Gerçekten soğuktur gelmeden aklında bulunsun çok soğuk yazın çok sıcak. Diğer ege şehirleri gibi yazın sıcak kışın ılık değil

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
😂 Hocam çoğu kişi kütahya hakkında hiçbir şey öğrenmiyor buraya gelip umarım güzellikleri hakkında bir şeyler öğrenip gelirsin. 2 tane antik kente ev sahipliği yapıyor 3 adet kaplıcaya ki bunlar da su ısıtıp verilmiyor direk yeryüzü su kaynağından su çıkıyor kokusundan anlarsın eğer gidersen. 1 kayak merkezine güzel yemeklere ve değişik bir iklime sahiptir. Gerçekten soğuktur gelmeden aklında bulunsun çok soğuk yazın çok sıcak. Diğer ege şehirleri gibi yazın sıcak kışın ılık değil
Tamamdır hocam aklımda bulundururum zaten okuduğum kadarıyla internette pek bilgi bulamadığım için foruma sormak istediğim sağolun siz de çok yardımcı oldunuz ilk yılımda kütahyanın tüm güzelliklerinden faydalanmadan rahatlayamam gibi :ROFLMAO:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,943
Üyeler
153,321
Son üye
EfeGeneral
Top Bottom