Neler Yeni

Kütahya dumlupınar üniversitesi hakkında

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
vasat bir ildir bol şans :kekw:
HAhah sağolun hocam sonrasında yüksek lisans yapacağım için üniversiteye pek takılmadım ama işte gidip görücez karar vericez nasıl bir ilmiş :D

MrLupescu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
serkan
beş sene boyunca okudum kardeşim arkadaş bulamazsan sıkıntıdan infilak edeceğin bir şehir ama iyidir kütahya he çok sıkılırsan eskişehire gitmen trenle bir buçuk saat

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
beş sene boyunca okudum kardeşim arkadaş bulamazsan sıkıntıdan infilak edeceğin bir şehir ama iyidir kütahya he çok sıkılırsan eskişehire gitmen trenle bir buçuk saat
hahaha plan o yönde hocam sağolun

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
kesinlikle merkeze yakın ev yada yurt bulmaya çalış yoksa geçmez yılların üzülürsün :kekw:
Hocam normalde vakıf üniversitesi düşünüyodum sonra bütün parayı kaliteli bir yurt yada ev tutmaya basasım geldi o yüzden kütahya yoksa aklıma bile yoktu :D

Lakzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hayri Berke Özkal
kesinlikle merkeze yakın ev yada yurt bulmaya çalış yoksa geçmez yılların üzülürsün :kekw:
bu arkadaş çok doğru demiş merkez kampüste (şehir dışındaki) okuyorum evim ise germiyan kampüsü tarafında (şehir içindeki kampüs) günlük 1 saat 45 dakikam otobüste geçiyor :D

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
bu arkadaş çok doğru demiş merkez kampüste (şehir dışındaki) okuyorum evim ise germiyan kampüsü tarafında (şehir içindeki kampüs) günlük 1 saat 45 dakikam otobüste geçiyor :D
HAHAha istanbul da çok farklı değildi alışkınım hocam ama tavsiye için teşekkürler

Lakzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hayri Berke Özkal
Evliya Çelebi Yerleşkesi (şehir dışındaki merkez kampüs) karşısında ufak bir öğrenci kasabası gibi bir yer var kyk yurtları falan o tarafta bilgin olsun.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
Evliya Çelebi Yerleşkesi (şehir dışındaki merkez kampüs) karşısında ufak bir öğrenci kasabası gibi bir yer var kyk yurtları falan o tarafta bilgin olsun.
Hocam kampüs şehir merkezindeymiş eğer olursa şehir merkezi olsun zaten yol çekmekten yoruldum

Lakzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hayri Berke Özkal
Hocam kampüs şehir merkezindeymiş eğer olursa şehir merkezi olsun zaten yol çekmekten yoruldum
hangi fakülte biliyor musun? ona göre bilgi verebilirim hangi kampüse gideceğine dair :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
hamza ersoy
ben geçen ay 1 gün boyunca kütahyayı ve bu üniversiteyi araştırmıştım. 1 iyi yorum gördüysem 20 kötü yorum görmüşltüm ve elemiştim kafadan. gitmedim görmeidm kendi yorumum değil fakat herkes köy gibi diyordu

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Nail
ben geçen ay 1 gün boyunca kütahyayı ve bu üniversiteyi araştırmıştım. 1 iyi yorum gördüysem 20 kötü yorum görmüşltüm ve elemiştim kafadan. gitmedim görmeidm kendi yorumum değil fakat herkes köy gibi diyordu
Hocam, benim için pek önemi yok zaten bana normal bir eğitim verdikten sonra ister köy ister kasaba olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

hangi fakülte biliyor musun? ona göre bilgi verebilirim hangi kampüse gideceğine dair :D
yukarıda ki arkadaş şehir merkezinde demişti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,804
Üyeler
152,333
Son üye
asdfgik
Top Bottom