Neler Yeni

Kütüphaneye üye olmak istiyorum

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,781
İsim
emirhan
Herkese merhabalar bu sene sınava hazırlandığım için kütüphaneye gitmek istedim, fakat gitmeden önce aramam gerekiyor mu ya da oraya gidince üye mi olmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tarık Emir
Kütüphaneden kütüphaneye değişir.Bazılarına direkt girebilirsin bazılarına imza ile bazılarına kayıt olup hangisi olduğuna bağlı

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,781
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kütüphaneden kütüphaneye değişir.Bazılarına direkt girebilirsin bazılarına imza ile bazılarına kayıt olup hangisi olduğuna bağlı
Bursa üçevler kütüphanesine gitmek istiyorum internet sitesine mi bakmam gerekiyor bunun için

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Sercan GÖKALP
Bursa üçevler kütüphanesine gitmek istiyorum internet sitesine mi bakmam gerekiyor bunun için
Direkt gidip bakabilirsin kardeşm hem kayıt olacaksan da orada olursun bunun için aeaştırma yapmana pek gerek yok bence

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
alperen taha demir
Çok yüksek ihtimal girişinde kayıt olma yeri vardır 10 20 lira gibi bi ücretle kimliğinle üye olursun eğer öyle değilse kimliğini verip girersin çıkarken alırsın çoğu kütüphane böyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tarık Emir
Hocam Bursanın kütüphane mantığını cidden bilmiyorum.Bence gidip bir personelle konuşabilirsin.Üyelik işlemı kısa bir işlem yapman gerekirse yapıp dersini çalışırsın

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,258
İsim
Mehmet Aslan

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,781
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Bursanın kütüphane mantığını cidden bilmiyorum.Bence gidip bir personelle konuşabilirsin.Üyelik işlemı kısa bir işlem yapman gerekirse yapıp dersini çalışırsın
olur Direkt gidip başvurayım yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

sitesinde bir şey bulamadım. Ya mail at ya da gidip sorabilirsin.
direkt gidip sormaya karar verdim.

Çok yüksek ihtimal girişinde kayıt olma yeri vardır 10 20 lira gibi bi ücretle kimliğinle üye olursun eğer öyle değilse kimliğini verip girersin çıkarken alırsın çoğu kütüphane böyle
üyelik kartı tarzı bir şey de verebilirler bence

Direkt gidip bakabilirsin kardeşm hem kayıt olacaksan da orada olursun bunun için aeaştırma yapmana pek gerek yok bence
olur öyle yapacağım reis

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
alperen taha demir
olur Direkt gidip başvurayım yani

direkt gidip sormaya karar verdim.