Neler Yeni

Kulak ağrıtmayacak kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
Bütçe
2300
Kulak kemiklerini ve kafamı ağrıtmayacak markası rampage olmayan mümkünse steelseries veya hyperx kulak üstü kulaklık önerisi, lütfen deneyimlerinize göre yanıtlayın çünkü şu an acayip kulak ağrısı çekiyorum, günde 8-9 saat bilgisayar başındayım.

Son düzenleme:

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
Sadece oyun odaklı mı hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf Gugen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

GirayHan

80+ Gold
Kulak kemiklerini ve kafamı ağrıtmayacak markası rampage olmayan mümkünse steelseries veya hyperx kulak üstü kulaklık önerisi, lütfen deneyimlerinize göre yanıtlayın çünkü şu an acayip kulak ağrısı çekiyorum, günde 8-9 saat bilgisayar başındayım.
KULAKLIK alırken insanların yaptığı en büyük hatalardan biri ağırlığına bakmamaları ve kafa bandının pad olmamasıdır. pad bantlı kulaklıklar kafa üstüne en az baskı yapan kulaklıklardır. diğer özellikleri sana kalmış markadan bağımsız bunlara dikkat ederek al.

Mr.Zatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mustafa Emir KILIÇ
Cloud 2 alabilirsin.

şahin doğan

80+ Platinum
SteelSeries Arctis Nova 1P kullanıyorum çok memnunum. Hem oyun hem müzik anlamında fazlasıyla yeterli. Mikrofonu yazılım ile birlikte gördüğüm en iyi mikrofon olabilir. Pasif olarak dışarıdaki sesleri de güzel kesiyor. Rahatlık olarak 10 üzerinden 9 veririm. Günde 8-10 saat kullanımda bile kulağı, kafa üstünü ağrıtmıyor, ağırlık yapmıyor. Daha iyi tercihler olabilir ama ben yine de kendim kullandığım için öneriyorum.

Top Bottom