Neler Yeni

Kulakiçi Bluetooth kulaklık önerisi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Telefonda kullanmak için güzel bir kulak içi kulaklık arıyorum. Aktif olarak kullandığım bir kulak üstü Jblim var memnunum fakat bazen kulak içi de lazim oluyor. Siyah beyaz farketmez fiyat performans öneri yapar mısınız?

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,182
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
1 bucuk yildir kullaniyorum sarji iyi gidiyor memnunum kac kere dusurdum bir sey de olmadi uygulamasi da kullanisli öneririm bence f/p.

Bütçe belirtirseniz daha iyi yardimci oluruz.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Telefonda kullanmak için güzel bir kulak içi kulaklık arıyorum. Aktif olarak kullandığım bir kulak üstü Jblim var memnunum fakat bazen kulak içi de lazim oluyor. Siyah beyaz farketmez fiyat performans öneri yapar mısınız?
Piyasada uygun fiyatlı anker kulaklıklar var. Bana göre anker hem ses hemde kalite olarak en iyi markadır. Jbl evet ses olarak bir milim önde olsa da kalite olarak anker bir numaradır. F/p olarak anker R50i önerebilirim. Ama kablolu bir jbl yanında sönük kalır. Kulaküstü kulaklıklar için de aynı şekilde. Ama tatmin edecektir.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 bucuk yildir kullaniyorum sarji iyi gidiyor memnunum kac kere dusurdum bir sey de olmadi uygulamasi da kullanisli öneririm bence f/p.

Bütçe belirtirseniz daha iyi yardimci oluruz.
Kafamda tam bir bütçe yok ama yedek kulaklığım olacağı için yüksek fiyatlar vermek istemiyorum. Attığınız kulaklığın fiyatında daha iyi kulaklık varsa tercih edeyim ama daha üstüne pek çıkmam gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi de güzelmiş hangisini tercih edeyim? Qcy mı Anker mi?

Top Bottom