Neler Yeni

Öneri Kulakiçi kulaklık önerisi

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Bilgim yok Mehmet hocam, denemedim.
1More Piston Fit'e de bakabilirsiniz bu arada.
Ya aslında böyle çok üst düzey bişeye ihtiyacım yok Rampage düşünmemin sebebi garanti konusunda iyi olması. Ama bu attığınız oppo güzel gibi.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Ya aslında böyle çok üst düzey bişeye ihtiyacım yok Rampage düşünmemin sebebi garanti konusunda iyi olması. Ama bu attığınız oppo güzel gibi.
Silikonlu modeli denemedim ama silikonsuz modele kefilim, ses kalitesi fiyatına göre yeterlidir (bazı Oppo telefonların içinden çıkan kulaklık, Apple Earpods ergonomisinde). Siz hangisini güzel buldunuz?

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Silikonlu modeli denemedim ama silikonsuz modele kefilim, ses kalitesi fiyatına göre yeterlidir (bazı Oppo telefonların içinden çıkan kulaklık). Siz hangisini güzel buldunuz?
Aklımda 3 ürün var. Rampage sn-r99 elity, oppo mh130, piston fresh. Siz sanırım oppo mh135 kullanıyorsunuz?

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
Piston fresh al geç, rampage çöpüne neden bulaşmak istiyorsun anlamadım.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Piston fresh al geç, rampage çöpüne bulaşmıyacağını sende biliyorsun fakat neden almak istiyorsun anlamadım.
Çünkü ucuz. Kargo ile birlikte digerkiler 60tl denk geliyor ve kulak içi kulaklığa o kadar para vermek istemiyorum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam hangi model derken? Aklımda 3 ürün var. Rampage sn-r99 elity, oppo mh130, piston fresh. Siz sanırım oppo mh135 kullanıyorsunuz?
130 mu 135 mi demek istemiştim.
MH135; Oppo Reno 3'ün kutusundan çıkan kulaklık, sadece denedim, telefon ve kulaklık bana ait değildi. 50 TL'ye Earpods rahatlığında ve ses olarak da fena olmayan bir kulaklık olarak aklımda kaldı. Earpods kullanmasam bir tane edinirdim mutlaka.
Ben Earpods dışında silikonlu tip kulaklıklar (IEM) kullanıyorum Sennheiser ve KZ gibi markalarınkini fakat bütçenizi aşıyor.

Erikli Damacanası

80+ Bronze
ben xiaomi kulaklığı 1 yıldır kullanıyorum baya yere düştü hala hiç bir şey olmamış gibi çalışıyor xiaominin kendi mağazasından aldım

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
130 mu 135 mi demek istemiştim.
MH135; Oppo Reno 3'ün kutusundan çıkan kulaklık, sadece denedim, telefon ve kulaklık bana ait değildi. 50 TL'ye Earpods rahatlığında ve ses olarak da fena olmayan bir kulaklık olarak aklımda kaldı. Earpods kullanmasam bir tane edinirdim mutlaka.
Ben Earpods dışında silikonlu tip kulaklıklar (IEM) kullanıyorum Sennheiser ve KZ gibi markalarınkini fakat bütçenizi aşıyor.
Sanırım piston fresh alacağım teşekkürler
Piston fresh kargo bedava 36 TL'ye geliyor.
Link Atar mısınız?
ben xiaomi kulaklığı 1 yıldır kullanıyorum baya yere düştü hala hiç bir şey olmamış gibi çalışıyor xiaominin kendi mağazasından aldım
Bende onu alacağım

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

Link Atar mısınız?

Bende onu alacağım
Aman çakmasına denk gelme. Hangi telefoncuya girsem onlarca çakmasını görüyorum o kulaklığın. İnternetteki kötü yorumların çoğu da bence çakmasını alanlar yüzünden yazılıyor. MI Store'dan ya da Hepsiburada'dan satıcısı Hepsiburada olacak şekilde al kafan rahat olsun derim.

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu

Link Atar mısınız?

Bende onu alacağım
Yorumlarına baktım da ürünü herkes gömmüş. Büyük ihtimalle 36 TL olanlar çakma.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Aman çakmasına denk gelme. Hangi telefoncuya girsem onlarca çakmasını görüyorum o kulaklığın. İnternetteki kötü yorumların çoğu da bence çakmasını alanlar yüzünden yazılıyor. MI Store'dan ya da Hepsiburada'dan satıcısı Hepsiburada olacak şekilde al kafan rahat olsun derim.
Teşekkürler
Yorumlarına baktım da ürünü herkes gömmüş. Büyük ihtimalle 36 TL olanlar çakma.
Bulacağım teşekkürler

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostlar en fazla 50TL kulaklık önerir misiniz? Mikrofonlu olması şart.
Bu nasıldır?

https://www.hepsiburada.com/uiisii-...clu-bas-siyah-p-HBV00000V0B4M?magaza=WowStore

Eniştem Piston Fresh almış ama sesi hiç beğenmediği için iade edip bundan almış. Piston deneme fırsatım olmadı ama bu kulaklığı denedim. Eğer bas seviyorsanız sizi gayet tatmin eder. Mikrofon konusunda fikrim yok ama kötü olacağını pek düşünmüyorum.

Top Bottom