Neler Yeni

Kulakici kulakliktan soldan sağa göre çok daha az ses geliyo

bakober

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barkın
Kulaklikta sadece sagi dinledigimde sag ses olmasi gerektigi gibi. Ayrica soldaki sesde kisik bir seste geliyor ama sadece solu dinledigimde sol kisik bir seste geliyor. Sagdaki ses hiç gelmiyor olmasi gerektigi gibi. Buradaki sorun sag kulakliktan solun kisik bir sesle gelip sol kulakliktan solun sesini azaltmasi. Ses dengem gayet duzgun ayni sekilde telefonda da oyle oluyor mono ses de kapali. Butun her şeyi denedim ama yine de olmadi. Ne yapmaliyim? Yeni kulaklık alamam ama sorun gayet ortada. Solun sesi hafif bir sekilde saga verip soldaki sesi ciddi derecede azaltiyor. Bunu cozecek elbet bir şey olmalidir. (Not: Sorun yazılımsal değil. Denediğim her cihazda aynı şey oldu 3gün öncesine kadar hiçbirşey yoktu.)

Aykut D.

80+ Gold
Kulak kiri yada ter filtreyi kapamistir.

bakober

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulak kiri yada ter filtreyi kapamistir.
Kulak kiri yok hocam ayrıca filtresiz kullanıyorum ben içi temiz zaten sorun sadece kulaklıktan az ses gelmesi değil. Kulaklık soldaki sesin bir kısmını sağa veriyor ses testini açıp sadece sağı dinlediğimde sol sesini biraz duyabiliyorum.

Aykut D.

80+ Gold
Kulak kiri yok hocam ayrıca filtresiz kullanıyorum ben içi temiz zaten sorun sadece kulaklıktan az ses gelmesi değil. Kulaklık soldaki sesin bir kısmını sağa veriyor ses testini açıp sadece sağı dinlediğimde sol sesini biraz duyabiliyorum.
Kablosu arızalı diye yorumladım. Nedeni ise kulaklık kablolarında izalator bulunamamakta uretim hatası kaynaklı L R pinleri ufak teması gecirgenlik olabilir onun dışında başka seçenek tanımıyorum bu konuda.

bakober

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablosu arızalı diye yorumladım. Nedeni ise kulaklık kablolarında izalator bulunamamakta uretim hatası kaynaklı L R pinleri ufak teması gecirgenlik olabilir onun dışında başka seçenek tanımıyorum bu konuda.
Tamamdır hocam teşekkürler yanıtınız icin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,804
Üyeler
152,333
Son üye
asdfgik
Top Bottom