Neler Yeni

Kulaklığı takınca mikrofon çalışmıyor

Thyphon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Paramedik
Merhaba SS Artics9 ve HyperX Solocast var. ikisi aynı anda çalışmıyor. Kulaklıktan ses geliyorsa mikrofon çalışmıyor. Mikrofon çalışırsa Kulaklık çalışmıyor sesi monitör hoparlörüne veriyor ve değişmiyor. Driver güncelledim. Ayarlaradan açık mikrofon ama çalışmıyor. Yardım edebilecek var mı?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
Eskiden ikisi de aynı anda çalışıyor muydu? Acaba usb bağlantısında ses kartı olduğu için usb etkinken sadece onu mu kullanıyor

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin

Thyphon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Paramedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskiden ikisi de aynı anda çalışıyor muydu? Acaba usb bağlantısında ses kartı olduğu için usb etkinken sadece onu mu kullanıyor
eskiden kullanıyordum hocam formattan sonra mı oldu ne oldu anlamadım uzun zamandır bu şekilde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Y kablolar oluyor hocam, anakartında çift çıkış varsa y kablo kullanman gerekli diye biliyorum. Linkteki gibi bir ürün işinizi görecektir.
hocam ikiside usb çıkışlı kendi ses kartları var zaten

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
Denetim masası>ses kısmından aktiflestiriyorsunuz değil mi?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
aktif hocam ama işte biri çalışınca diğeri çalışmıyor kafayı yemelik olay
usb ses kartından diye düşünüyordum ben. Bende usb ses kartlı kulaklik takınca başka mikrofondan ses alamamistim. O zamanda usb cihaz takınca demekki tek ses kartından işlem yapıyor diye düşünmüştüm. Ama sizde öncesinde çalışması ilginç geldi

Thyphon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Paramedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
usb ses kartından diye düşünüyordum ben. Bende usb ses kartlı kulaklik takınca başka mikrofondan ses alamamistim. O zamanda usb cihaz takınca demekki tek ses kartından işlem yapıyor diye düşünmüştüm. Ama sizde öncesinde çalışması ilginç geldi
valla bulamadım format attım yine yok aynı durum

Top Bottom