Neler Yeni

Kulaklık Almayı Düşünüyorum

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yakupcan Kaya

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
rampage comfort

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
Bütcem 200-250 TL
Yada öneriniz varmı?

Medusa gerçekten güzel kulaklık sürücüleri gayet iyi fiyatına göre ama kulaklık pedleri yanda yanan ışıklar için aynılarını söyleyemeyeceğim ışıklar çok göz alıyor gece resmen odayı aydınlatıyor orantısız biraz pedlerde 1 seneden sonra direkt dökülmeye başlıyor. 250Tl bandına çıkıyorsanız başka bir kulaklık almaya yönelin

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yakupcan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Medusa gerçekten güzel kulaklık sürücüleri gayet iyi fiyatına göre ama kulaklık pedleri yanda yanan ışıklar için aynılarını söyleyemeyeceğim ışıklar çok göz alıyor gece resmen odayı aydınlatıyor orantısız biraz pedlerde 1 seneden sonra direkt dökülmeye başlıyor. 250Tl bandına çıkıyorsanız başka bir kulaklık almaya yönelin
250 TL üstüne çıkamıyorum maalesef ama sizinde önerilerinize açığım.

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
250 TL üstüne çıkamıyorum maalesef ama sizinde önerilerinize açığım.
fazla kulaklık kullanmadım, kullanmadığım ürünüde önermek istemiyorum genelde ama şu an kullandığım Rampage Hectora var şekli ve mikrafonu hoşuma gitmişti ve mikrafonuda gayet kaliteli çıktı rahatlık açısından bana göre iyi kulağınız normalden büyük ise pek tercih etmeyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

fazla kulaklık kullanmadım, kullanmadığım ürünüde önermek istemiyorum genelde ama şu an kullandığım Rampage Hectora var şekli ve mikrafonu hoşuma gitmişti ve mikrafonuda gayet kaliteli çıktı rahatlık açısından bana göre iyi kulağınız normalden büyük ise pek tercih etmeyin

aradığınız fiyattan biraz daha uygun 100tl bandında F/P diyebilirim kulaklık için

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Medusa kullanıyorum ,
Dip ses problemi çok ciddi düzeyde
Bir buçuk iki saatlik bir kullanımdan sonra ciddi bir baş ağrısı yapıyor
Oyun performansını bir şey demeyeceğim ama müzik performansı da kötü. O yüzden önermiyorum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord