Neler Yeni

Kulaklık hiçbir medya oynatılmazken bile bir ses geliyor tıss gibi?

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hidalgo
arkadaşlar bugün elime gamepower jin kulaklık ulaştı, bütçe düşük olduğu için tercih etmiştim ancak kulaklıktan tıss gibi bir ses geliyor medya oynatılmezken bile bunun sebebi ne olabilir?
aynı şekilde gamepower'ın çok önerildiği için ve bütçeme uygun olduğu için calypso klavyesini almıştım bunda da yay sesi gibi bir ses geliyor yani mekanik klavye deneyiminden çok iğrenç bir sese benzer yay sesini andıran sesler geliyor, bunlar normal mi?

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Kulaklıktaki dip ses; olmaması lazım. Sürücünün ucuz olduğunu gösterir. En b.tan kulaklıklarda bile olmaz normalde.
Klavyede stabilizatör yoktur; switchlerdeki yay titriyor muhtemelen.

Eh ucuz et be kanka. Yahnisi yavan işte

VeloceRR

80+ Bronze
Kulaklıktaki dip ses; olmaması lazım. Sürücünün ucuz olduğunu gösterir. En b.tan kulaklıklarda bile olmaz normalde.

Ucuz et tabiri tamamen doğru değil aynı markanın ürünlerini veya farklı marka (rampage vs) sorunsuz kullanan birsürü insan var.

şahin doğan

80+ Platinum
Kulaklıkta dip ses sorunu var. Çözümü yok. Kısık seste kullanacaksın yada iade edeceksin.

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hidalgo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bizim şansa böyle geldi muhtemelen işte.
Hayatımda ilk defa kulaklıktan böyle bir ses duyuyorum, dediğiniz gibi zamanında aldığımız 50-100 liralık kulaklıklarda bile bu ses gelmiyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklıkta dip ses sorunu var. Çözümü yok. Kısık seste kullanacaksın yada iade edeceksin.
Hiçbir şey oynatmazken yani çalıştırmazken de geliyor ama bu dediğim ses.

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Bizim şansa böyle geldi muhtemelen işte.
Hayatımda ilk defa kulaklıktan böyle bir ses duyuyorum, dediğiniz gibi zamanında aldığımız 50-100 liralık kulaklıklarda bile bu ses gelmiyordu.

Hiçbir şey oynatmazken yani çalıştırmazken de geliyor ama bu dediğim ses.
İade edebilirsiniz, sadece sizde oluyorsa kalite kontrol sorunu olabilir.
Hiç bir şey yokken de gelir. Bağlı olduğu devredeki pasif sinyali yakalıyor

Ucuz et tabiri tamamen doğru değil aynı markanın ürünlerini veya farklı marka (rampage vs) sorunsuz kullanan birsürü insan var.
Ucuz olan her şey kötü demiyorum. Ben şahsen bu kulaklıklardan bile ucuz malzeme kullanıyorum ama daha iyiler.

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
hidalgo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade edebilirsiniz, sadece sizde oluyorsa kalite kontrol sorunu olabilir.
Hiç bir şey yokken de gelir. Bağlı olduğu devredeki pasif sinyali yakalıyor

Ucuz olan her şey kötü demiyorum. Ben şahsen bu kulaklıklardan bile ucuz malzeme kullanıyorum ama daha iyiler.
kullanan bir arkadaşım ilk aldığında yaşamış sonradan geçti diyor emin değilim bir oluyor bir olmuyor yani.

Top Bottom