Neler Yeni

Yardım Kulaklık mikrofonu kullanılamıyor.

charaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda
Merhabalar. Daha yeni Steelseries Arctis 1 kulaklığını aldım. Kullandığım laptop ise ASUS'un GL553VD modeli. Laptopumda tek jack bulunuyor. Arctis 1'de de tek jack girişi olduğundan tercih etmiştim. Ama ne yaparsam yapayım kulaklığı mikrofonu ile birlikte kullanamıyorum. Realtek HD Audio Manager üzerinden analoga basıp kulaklığı seçtiğimde sadece ses geliyor. Mik girişini seçince de sadece mikrofon çalışıyor. Acaba laptopta olan jack girişi farklı mı diye düşündüm ama girişin yanında mikrofonlu kulaklık tarzı bir işaret var. Sabahtan beri yabancı ve Türk forumlarda dolaşıyorum ama bir tane işe yarayan çözüm bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Avcı
benim de bilgisayarımda suan aynısı oluyor aldıgım kulaklıkta steelseries tek jak var ve bende birlikte kullanamıyorum ıkısını
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende sorun bulamadım hala

charaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim de bilgisayarımda suan aynısı oluyor aldıgım kulaklıkta steelseries tek jak var ve bende birlikte kullanamıyorum ıkısını
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende sorun bulamadım hala
Bilgisayarında çift jak varsa kutudan çıkan kabloyu kullanmalısın.

charaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çift jak yok tek jak var kulaklıkta mik var yazyo ama algılamıyor
Çok saçma bir şey. Normalde kulaklığı taktığında aygıtlarda kulaklık olarak gözükmesi lazım ama hala hoparlör (realtek) bilmem ne yazıyor. Mikrofon da aynı şekilde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,896
Üyeler
156,853
Son üye
efsanebrt
Top Bottom