Neler Yeni

Kulaklık Öneri Acil Yardım!

xTURANN

80+ Silver
Oyun için, Cloud 3 - Cloud 3 Wireless.

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
Cloud 3 Wireless: Mükemmel kulaklık oyun için. SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless: Kullanan arkadaşlarım memnun ama yazılımı oyunlara bağlanma sorunu çıkartıyor veya bazen oyunlardan atabiliyor seni. Razer BlackShark V2 Pro: Aralarında mikrofonu profesyonel gibi en iyi olan kulaklık ses veya oyun kalitesini bilmiyorum. Logitech G Pro X Wireless buna da bakabilirsin kullanan çok kişi var

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cloud 3 Wireless mükemmel bir kulaklık. SteelSeries Arctis Nova 7X Wireless kullanan arkadaşlarım memnun ama yazılımı oyunlara bağlanma sorunu çıkartıyor veya bazen oyunlardan atabiliyor seni. Razer BlackShark V2 Pro aralarında mikrofonu profesyonel gibi en iyi olan kulaklık ses veya oyun kalitesini bilmiyorum.
Razer blackshark v2 pro baya övülen bir kulaklık o yüzden asus rog delta s ve ultimate arasında karşılaştırırsak hangisi daha iyi ona göre alcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Razer blackshark v2 pro baya övülen bir kulaklık o yüzden asus rog delta s ve ultimate arasında karşılaştırırsak hangisi daha iyi ona göre alcam
Bahsettiklerini kullanma deneyimim olmadı ama Razer blackshark v2 mikrofonu efsane. Ben olsam onu alırdım.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda doğan
Bahsettiklerini kullanma deneyimim olmadı ama Razer blackshark v2 mikrofonu efsane. Ben olsam onu alırdım.
7+1 de çok iyi diyorlar nova da elendi mikrofonu çok kötüymüş ama asusun delta.serisi aklımı çeldi yoksa direk blackshark v2 pro alcaktım

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Kullandığım bütün kulaklıklarda 7+1 vardı ama hiç bir zaman açmadım özellikle FPS oyunlarında desteklemediği için çoğu oyun sesler alakasız geliyor özellikle CS. Bu kulaklıkları inceleyen kanallar varsa onlara da bakabilirsin.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda doğan
Kullandığım bütün kulaklıklarda 7+1 vardı ama hiç bir zaman açmadım özellikle FPS oyunlarında desteklemediği için çoğu oyun sesler alakasız geliyor özellikle CS
Razer blackshark v2 x kullanıyom anakarttaki ses kartı ile bile ses muazzam tarafım razer ama.digerlerini dedim deneyen olur belki bi söyler ona göre alırım diye

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Delta S, Blackshark v2, Cloud 2 deneyimlemiş biri olarak bu bütçelerde Stüdyo kulaklığı al. THX'e, 7.1'e boşuna para verme. Dolby Atmos ve DTS:X ile çok daha iyi ses kasılıyor.

Stüdyo kulaklığı masraflı olur biraz ama değer, harici amp/dac ve mikrofon da almanız gerekir. Amp/Dac için Creative G6 alabilirsiniz.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda doğan
Delta S, Blackshark v2, Cloud 2 deneyimlemiş biri olarak bu bütçelerde Stüdyo kulaklığı al. THX'e, 7.1'e boşuna para verme. Dolby Atmos ve DTS:X ile çok daha iyi ses kasılıyor.

Stüdyo kulaklığı masraflı olur biraz ama değer, harici amp/dac ve mikrofon da almanız gerekir. Amp/Dac için Creative G6 alabilirsiniz.
O kadar bütçem yok ustam ya

burakatan

80+

Hocam bu stüdyo/referans kulaklığı muhabbeti sürekli karşıma çıkmaya başladı. Kulaklık tavsiyesiyle ilgili konu açtım. Bu konuyu orada açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misiniz acaba?

Top Bottom