Neler Yeni

Kulaklık Öneri Acil Yardım!

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda doğan
Hocam bu stüdyo/referans kulaklığı muhabbeti sürekli karşıma çıkmaya başladı. Kulaklık tavsiyesiyle ilgili konu açtım. Bu konuyu orada açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misiniz acaba?
Harbi benimde konunun link atsana 10k.ya stüdyo sistemi kurulurmu binarastırak

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Gorkem Yavuz

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda doğan
Oyun ve film için mantıklı mı acaba? Gerçi stüdyo kulaklığı için harici ses kartı şart. Onlar da bir kulaklık parası ediyor. 10K'dan aşağı kurtarmaz gibi. Benim bütçemi çok aşıyor.
Kaliteli ses kartı 9k blackshark v2x alsan oda 2k gerisi ayar program falan derken rahat 13k tutuyo

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Ali Burak
Dostlar Anakartım Asus Rog Strix B550-F Gaming Wifi 2 modeli Kulaklık.Bakıyorum.Bütçem 7.5k Oyun İçin Müzikte Dinlerim Ama Oyun Daha Önde https://www.epey.com/kulaklik/karsi...-animate_steelseries-arctis-nova-7x-wireless/ Bunlar Arasında Kaldım Razer Thx Var Bende
Konudan bağımsız fiyatlar ne olmuş öyle ya. Geçen sene sağlam kulaklık ararken bakmıştım bu modellere, hiç birini beğenmemiştim.
Sonra gittim amazondan soundblaster aldım 3000 e. Bence bunları alacağına yurtdışından dediğim markanın kablosuz modellerine goz at

burakatan

80+
Ben de bu kulaklığa bakıyordum fakat Mikrofonu kötü diyorlar.
Blackshark v2 ile Pro X arasında kaldım ben en son konudan bağımsız olarak. Kablosuzların performansı düşük oluyor sanırım. Büyük ihtimal Blackshark v2 alacağım ama bakalım. Belki son anda fikir değiştirip G535 ya da G733 de alabilirim. Bu kulaklıkları denemiş biri görüş bildirse çok iyi olurdu.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda doğan
Blackshark v2 ile Pro X arasında kaldım ben en son konudan bağımsız olarak. Kablosuzların performansı düşük oluyor sanırım. Büyük ihtimal Blackshark v2 alacağım ama bakalım. Belki son anda fikir değiştirip G535 ya da G733 de alabilirim. Bu kulaklıkları denemiş biri görüş bildirse çok iyi olurdu.
Dostum v2 al birde ses kartı al tadından yenmez 3-4k arası arox var veya direk v2 pro 2023 al

Top Bottom