Neler Yeni

Öneri Kulaklık önerisi 1k 1.5 bütçeli

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yılmaz Arslan karaman
Kulaklık almaya karar verdim ve bütçeme bakarak kulaklık bakarken gamepower falan genel olarak karşımıza çıkıyor eski olmasına rağmen aklım rampage drop plus a gitti hala alınır mı diye düşünürken bı arkadaş havit h2002d falan dedi ki arkadaşım aldı ses kalitesi rezalet diyip iyade etti sizde hala drop plus alınır mı yoksa bu bütçede alınabilir daha iyisi ne vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan
Kulaklık almaya karar verdim ve bütçeme bakarak kulaklık bakarken gamepower falan genel olarak karşımıza çıkıyor eski olmasına rağmen aklım rampage drop plus a gitti hala alınır mı diye düşünürken bı arkadaş havit h2002d falan dedi ki arkadaşım aldı ses kalitesi rezalet diyip iyade etti sizde hala drop plus alınır mı yoksa bu bütçede alınabilir daha iyisi ne vardır
Gamepower ranger kullanıyordum, pc topladığımda yanında hediye verdiler ve gamepower ne marka mı diyordum fakat sonrasında uzun bir süre kullanınca diğerleri kesmiyor :D . Ses kalitesi çok iyi, mikrofon çok iyi , programı çok iyi, bazen müzik dinlerken son ses + eq ayarı yapıyrum diğer odadan ses geliyor yani hoparlör modu bile var :D . 5 gün önce yeni ped söyledim 250tl ye geldi hala kullanıyorum 2020 den beri.
Not: Discorddan neredeyse her gün konuştuğum biri var ne zaman başka kulaklığa geçsem abi lütfen değiştir diyor çocuk.

Piyasa fiyatı 1300 küsür olması gerek. Ha belki daha iyileri vardır onu bilemem.

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Batu
Banada kulaklık lazım rampage drop plus kullanıyordum evi sel bastı kulaklık gitti.Çok memnundum senelerce kullandım mikrofonu vs. baya iyiydi valorant oynarkende rakip sağdan mı soldan mı geliyor iyi anlıyordun eğer daha iyi bir şey yoksa tekrar alacağım takipteyim konuyu

xTURANN

80+ Bronze
https://forum.donanimarsivi.com/kon...ternatifi-vgn-vxe-v1-wireless-1299-TL.876019/
Konusu Yukarıda. Önce konuyu oku, sonra stok varsa al. Bende Rampage R36 Drop Kullanıyordum. Ses kartından bıktım, 2 kere servise gitti. Tekrar bozuldu, bu sefer yollamadım Cloud III Aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,648
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom