Neler Yeni

Kulaklık önerisi Logitech g432 vs arctis 3

Fury x vs Arctis 3 vs Logitech G432

• Oy kullanan toplam üye
    9

ufuk0z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ufuk
Logitech G432 vs Arctis 3 hangisi daha iyidir alınır veya alınmaz. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse çok iyi olur. İkisinin ürünlerini de kullandım çok sağlam markalar. Fakat aralarındaki belli başlı farklar tercihimi aşırı etkiliyor hele ses kartı konusu. G432 de ses kartı mevcut g hub yazılımı desteği var 7.1 surround. Arctis 3 de ses kartı yok 7.1 surround ss yazılım desteğini kaldırıp Windows sonic ile devam ediyor. G432 500 TL arctis 3 600 TL sizce hangisi?

T.P.G.

80+ Titanium
Fury X ikisinden de iyi. Bütçe varsa Kraken T.E. en iyisi

ufuk0z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ufuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Marka takıntım yok, rampage gayet sağlam bir marka fakat sıkma ve uzun kullanımda kafa ağrısı yaptığını duymuştum. Büyük bir kafam yok uygunsa değerlendireceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mikrofon kalitesi ve ses kalitesinde hafif cızırtılar olduğu yazan yorumlar var dostlar pek emin olamadım anker soundcore strike 3 7.1 nasıldır?

Son düzenleme:

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,611
İsim
Enes Koç
Logitech G432 vs Arctis 3 hangisi daha iyidir alınır veya alınmaz. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse çok iyi olur. İkisinin ürünlerini de kullandım çok sağlam markalar. Fakat aralarındaki belli başlı farklar tercihimi aşırı etkiliyor hele ses kartı konusu. G432 de ses kartı mevcut g hub yazılımı desteği var 7.1 surround. Arctis 3 de ses kartı yok 7.1 surround ss yazılım desteğini kaldırıp Windows sonic ile devam ediyor. G432 500 TL arctis 3 600 TL sizce hangisi?
Müzik çok dinliyorsan veya böyle çok aksiyon dizisi izliyorsan arctis 3 alma bass yok gibi bir şey yazılımlı modelini kullandım onda bi nebze iyidi yazılımsız hali nasıldır bilemiyorum son ses seviyesi az ama voicemeeter gibi uygulamalarla ayarlayabilirsin en başarılı olduğu yerler rahatlık kafanda yokmuş gibi ve mikrofonu çok iyi dip ses vesaire yok karşıya temiz gidiyor dibinde bile olsa başkası konuştuğu zaman sesi almıyor
ve malzeme kalitesi güzel dandik his vermiyor plastik gibi değil kafa bandı ve süngerleri aliexpress gibi sitelerde uyguna bulunabiliyor uzun vadede buda avantajına olur
rampage,gamepower vb markaların ürünleride iyidir lakin bir şey olduğu zaman muhattap bulamazsın bozulabilir elinde kalır yedek parçası yoktur gibi ben şahsen 500 lira üstüne çıkıldığı zaman ne olursa olsun logo basan marka almazdım tercih senin bütçeni arttır ya kallavi bir şey al yada indirimleri kovala corsair ss asus modellerinden birini tercih et.

ufuk0z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ufuk
Fps oyunları haricinde arkada kısık ses onun harici boş zamanlarda takılırken bile müzik dinliyorum. Turkcell hat üzerinden almayı düşünüyordum fiyatlar makul geldi o yüzden bu 2 tercih arasında kaldım desem doğrudur.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Fps oyunları haricinde arkada kısık ses onun harici boş zamanlarda takılırken bile müzik dinliyorum. Turkcell hat üzerinden almayı düşünüyordum fiyatlar makul geldi o yüzden bu 2 tercih arasında kaldım desem doğrudur.
Anket açsana fury x mi arctis 3 mü diye, bu arada ben fury x'in kablolu olsa bile arctis 3'ten iyi olduğunu düşünüyorum üstüne wireless var.

ufuk0z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ufuk
Rampage aslında baya hoşuma giden bir marka bilgisayarımda bile kullanıyorum tereddütüm yok fury x fiyatına göre baya güzel özellikleri var fakat bu tür yorumları görünce içime bir kurt düştü açıkçası. Arctis 3 müzik konusunda pek makul değilse geriye g432 kalıyor.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Rampage aslında baya hoşuma giden bir marka bilgisayarımda bile kullanıyorum tereddütüm yok fury x fiyatına göre baya güzel özellikleri var fakat bu tür yorumları görünce içime bir kurt düştü açıkçası. Arctis 3 müzik konusunda pek makul değilse geriye g432 kalıyor.
@keremcnsz24 övebilir sana kulaklığı, kendisi kullanıyor :D şüphen varsa o giderebilir

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,008
İsim
Hasan
Ben fury x önereceğim marka takıntın yoksa al mis gibi wireless kulaklık
acelen yoksa black fridayi bekleyip kraken t.e alabilirsin

Top Bottom