Neler Yeni

kulaklık önerisi yapabilirmisiniz?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
hocam ama şuan halledebilirsem kulaklığı almaya bilirim kulaklığın direk sağ taraf ses gelen yeri koptu allahtan kablo sağlam yapıştırmaya çalışıyom yarın uhu alcam halledersem biraz daha idare ederim
Şuan ki kulaklığınız fiziksel hasar gördüğü için mi değiştirmek istiyorsunuz ? Bende memnun değil diye sandım yoksa comfort da fiyatına göre güzel

kdrtlp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
kadir talpa
Şuan ki kulaklığınız fiziksel hasar gördüğü için mi değiştirmek istiyorsunuz ? Bende memnun değil diye sandım yoksa comfort da fiyatına göre güzel
fiziksel hasar dediğim direk koptu bildiğin sadece kablosu tutuyo kopan yeri o plastik yer koptu yapıştırmak lazım ve kulak padleri çok soyuldu ses kalitesi gayet iyi ama

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
fiziksel hasar dediğim direk koptu bildiğin sadece kablosu tutuyo kopan yeri o plastik yer koptu yapıştırmak lazım ve kulak padleri çok soyuldu ses kalitesi gayet iyi ama
Geçmiş olsun hocam. Gönlünüzce olur inşallah.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İlker Levent
400 TL ye kadar bütçem var zorlasam 500 e kadarda olur önceki kulaklığım https://www.hepsiburada.com/rampage...1-rmikrofonlu-oyuncu-kulaklik-pm-HB00000IHB9I
buydu ondan iyi bir kulaklık önerebilirmisiniz şuanlık şunu düşünüyorum :https://www.trendyol.com/james-donk...p-3813428?boutiqueId=597045&merchantId=106248

Gayet iyi fiyatına göre bakabilirsin

kdrtlp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
kadir talpa

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Rampage Stormy kulaklık kullanıyorum memnunum da Pad'leri 3. yılı olması lazım cayır cayır dökülmeye başladı. Kulaklık alırken hangi kulaklık olursa olsun vakit geçiriyorsan PC başında kesinlikle kumaş öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
912,749
Üyeler
141,626
Son üye
efehanh