Neler Yeni

Öneri Kulaklık Önerisi

YuZi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Yusuf Ziya Akkan
Gececi tayfaya burdan selamlar, iyi geceler dilerim.
Ben klavye, mouse seçimimi yaptım kulaklık geriye kaldı. Dedim steelseries vardı işte şusu busu bana kötü dediler doğru mu bilmiyorum. Ben sizin görüşlerinizi önerilerinizi almak istiyorum, steelseries iyi mi alınacaksa hangisi ya da başka estetik görünümlü kaliteli güzel varsa hangisi alınmalı?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Bütçeniz nedir belirtmemişsiniz. Steelseries kaliteli bir markadır ve kulaklıkları da iyidir ama her marka gibi hiçbir ürünü kusursuz değildir. Bütçe belirtirseniz hem SteelSeries markasından hem de diğer markalardan öneri yapabiliriz.

YuZi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Yusuf Ziya Akkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum sen şimdi bütçeyi salla gitsin biliyor musun, ilk önce sen en iyilerinden aşağı doğru tavsiye et eğer bütçeyi çok istersen 300'den yukarı olmasın tabi (bilgisayarım laptop tek girişli kulaklık bildiğin varsa onuda gönder gelsin)

• Beğen
Reaksiyonlar: Kedy

Xalo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf
GamePower Mei RGB 7.1 Oyuncu Kulaklığına bakmanı tavsiye ederim zaten Donanım Arşivi youtube kanalında da inceleme videosu mevcut.İyi akşamlar dilerim.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Dostum sen şimdi bütçeyi salla gitsin biliyor musun, ilk önce sen en iyilerinden aşağı doğru tavsiye et eğer bütçeyi çok istersen 300'den yukarı olmasın tabi (bilgisayarım laptop tek girişli kulaklık bildiğin varsa onuda gönder gelsin)
300tl ye trust gxt 450 blizz rampage drop gamepower mihawk rampage paladin gamepower kirazu 300tl ye en iyilerinden

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Gececi tayfaya burdan selamlar, iyi geceler dilerim.
Ben klavye, mouse seçimimi yaptım kulaklık geriye kaldı. Dedim steelseries vardı işte şusu busu bana kötü dediler doğru mu bilmiyorum. Ben sizin görüşlerinizi önerilerinizi almak istiyorum, steelseries iyi mi alınacaksa hangisi ya da başka estetik görünümlü kaliteli güzel varsa hangisi alınmalı?
Bende Trust Gxt 450 Blizz Kullanıyorum Çok Güzel Kulaklık Çok İyi Ses Kasıyorum Yazılım Da Çok Güzel Ses Kasmak İçin Detaylı Ayarlar Yapabiliyorsun Trol Sesler Var İçinde Müzikler İçin Hazırlanmış Olan Hazır Ekolayzer Ayarları Var mikrofon Kaliteside Çok Güzel Müzik Dinlerken Baslar Kulağa Vuruyor Tabi Bunu İstersen Yazılım Dan Kapatabilirsinde Ben Memnunum Tavsiye Ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
Bütçenizi fazlasıyla aşacak ama, Steelseries Arctis 3 2019 öneriyorum ben. İtopya'da şuan 389 TL. Klavye ve mouse için Trust, Rampage gibi markaları ben de tavsiye ediyorum ama kulaklık için, bilemiyorum. Benim içime sinmiyor. Zamanında 160 TL'ye aldığım kulaklığım açıkçası pişman ettirmişti.

YuZi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Yusuf Ziya Akkan
Bütçenizi fazlasıyla aşacak ama, Steelseries Arctis 3 2019 öneriyorum ben. İtopya'da şuan 389 TL. Klavye ve mouse için Trust, Rampage gibi markaları ben de tavsiye ediyorum ama kulaklık için, bilemiyorum. Benim içime sinmiyor. Zamanında 160 TL'ye aldığım kulaklığım açıkçası pişman ettirmişti.
Bana müzik olarak kötü demiştiler bende aslında bu kulaklığı düşünüyordum.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
Kulaklığı kullanmadım o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim. Ama çok tavsiye edildiğini gördüm. İsterseniz Technopat'a gidin, açılan konulara bi girin bakın. Oranın iyi geçmişi var.

YuZi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Yusuf Ziya Akkan
Kulaklığı kullanmadım o yüzden bir şey söyleyemeyeceğim. Ama çok tavsiye edildiğini gördüm. İsterseniz Technopat'a gidin, açılan konulara bi girin bakın. Oranın iyi geçmişi var.
Tamam teşekkür ettim.

• Beğen

YuZi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Yusuf Ziya Akkan
Bu arada uyu knk geç oldu uykusuz kalma boşver boş geçiyor günümüz zaten :)

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,680
Üyeler
153,597
Son üye
EryX
Top Bottom