Neler Yeni

Öneri Kulaklık Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Buğra
dostlarım hiç oyuncu kulaklığı kullanmadım şuan telefonumla airpods 2. Nesil kullanıyorum oyun için kulaklık almak istiyorum ama bilgim olmadığı için kulaklıkta hangi özelliklere bakmam lazım bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Adem Türk
ben aliexpressten indirim zımbırtısıyla lenovo thinkplus gm2 pro aldım memnunum fiyatına göre şarjı da iyi gidiyor ses mikrofon kalitesi de iyi

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,123
İsim
Batuhan
dostlarım hiç oyuncu kulaklığı kullanmadım şuan telefonumla airpods 2. Nesil kullanıyorum oyun için kulaklık almak istiyorum ama bilgim olmadığı için kulaklıkta hangi özelliklere bakmam lazım bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Bütçene Göre Kupon + Nays İle Uyguna Alabilirsin Hocam .

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben aliexpressten indirim zımbırtısıyla lenovo thinkplus gm2 pro aldım memnunum fiyatına göre şarjı da iyi gidiyor ses mikrofon kalitesi de iyi
Hocam yurtdışı istemiyorum şahsen türkiyeden almak istiyorum başka öneriniz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçene Göre Kupon + Nays İle Uyguna Alabilirsin Hocam .

Bunlar oyun için uygun mu pc de

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,123
İsim
Batuhan
Hocam yurtdışı istemiyorum şahsen türkiyeden almak istiyorum başka öneriniz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar oyun için uygun mu pc de
Telefon İçin Yeterli Hocam PC İçin Alacaksan Kullandığın Dongla Bağlı :shy:

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon İçin Yeterli Hocam PC İçin Alacaksan Kullandığın Dongla Bağlı :shy:
Hocam konuyu açarken pc olduğunu demeyi unutmuşum pc için maks 4k bütçede öneriniz var mı kablosuz olursa çok iyi olur

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,123
İsim
Batuhan
Hocam konuyu açarken pc olduğunu demeyi unutmuşum pc için maks 4k bütçede öneriniz var mı kablosuz olursa çok iyi olur
Kablolu Alırsan Tavsiye Ederim .

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,900
İsim
Emir
Kablolu Alırsan Tavsiye Ederim .

Bilmediğimden soruyorum neden cloud 3 değilde bunu önerdiniz?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,900
İsim
Emir
Arkadaş Stüdyo Tarzı İstiyor Ayrıca Beyerdynamici Bilen Bilir ;)
Yani bilemedim.Bilen bilir diyorsunuz fakat hangi özellikleri ön planda ek olarak connecten alınmaz
Burada 2 konudan da rahat olmadığı belirtilmiş.Trendyoldan alınırsa daha iyi olur en azından beğenmez ise iade etmekle uğraşmaz.
Alternatif seçenek https://www.akakce.com/kulaklik/en-...j_IJeWK9ytl4VpAlEIoUXmrA1BUJrc4xoCuvMQAvD_BwE
Dipnot:Trendyol satıcıda değerlendirme yok satıcı güvenilir mi değil mi dikkat etmemiştim.Hepsiburada üzerinden alınırsa daha güvenilir olur.Satıcı connectgame fakat hepsiburada olduğu için en azından iletişim kurabileceğin müşteri hizmetleri olur

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,123
İsim
Batuhan
Yani bilemedim.Bilen bilir diyorsunuz fakat hangi özellikleri ön planda ek olarak connecten alınmaz
Burada 2 konudan da rahat olmadığı belirtilmiş.Trendyoldan alınırsa daha iyi olur en azından beğenmez ise iade etmekle uğraşmaz.
Alternatif seçenek https://www.akakce.com/kulaklik/en-...j_IJeWK9ytl4VpAlEIoUXmrA1BUJrc4xoCuvMQAvD_BwE
Dipnot:Trendyol satıcıda değerlendirme yok satıcı güvenilir mi değil mi dikkat etmemiştim.Hepsiburada üzerinden alınırsa daha güvenilir olur.Satıcı connectgame fakat hepsiburada olduğu için en azından iletişim kurabileceğin müşteri hizmetleri olur
Dediğim Gibi Bilen Bilir .

1715700722537.png

Satıcı Olarak Connect Var Sağlam .

En Uygun Bu Satıcı Ama Güven Vermiyor !

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,123
İsim
Batuhan
Hocam bilen bilir demek yerine neyi var söyleseniz daha makbule olmaz mı acaba?Amacımız birbirimize yardım edip bilgilendirmek değil mi?Böyle devam ederseniz marka fanboyu olduğunuzu düşüneceğim
Yardımcı Olacaktır . :kedi:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,050
Üyeler
143,954
Son üye
SebastianVettel09
Top Bottom