Neler Yeni

Kulaklık ses boğuk geliyor

baronimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Viran
İyi günler arkadaşlar. Razer Man o'war 7.1 kablolu kulaklığımı uzun süredir kullanıyorum ve yaşadığım sorunu danışmak istedim. Öncelikle sorunu ve düşüncelerimi açıklamaya çalışacagım. Normalde fiziksel aşınmalar dışında sorunu olmayan bir kulaklıktı ve geçtiğimiz günlerde rastgele bir gün sesin bozuk geldiğini gördüm(bir çok yerde de denk geldiğim açıklamasıyla ses boğuk geliyor). Bir kaç gündür sorunun nerede olabileceğini araştırıyorum. Synapse uygulamasını sildim. Sürücüleri sıfırladım. Gördüğüm bir videoda Bir arkadaşımız denge kısmından bir kulağı 0 bir kulağı 100 seviyede yapıyordu ve ses bu sefer düzeldi.(buna ragmen ses hala bozulmadan önceki hali gibi değil. Ses kalitesi eski haline göre düşük biraz parazitli ve iki kulaktan da bir kulak biraz fazla olmak üzere mono geliyor sadece boğukluk olayı gitmiş oldu).Jackı takarken kademe kademe taktım ve denge ayarlamadan 3. yuvadayken ses yine yukarıda bahsettiğim gibi kalitesi düşük paraztili ve mono geldi sonuna kadar soktugumda aynı şekilde boğukluk. Mikrofonda bir sorun yok. Telefona da denediğimde sorun aynı ve denge ayarlamasıyla bahsettiğim haline dönüyor. Sorunun ne olduğunu ve nasıl çözeceğimi çokca araştırmış olup elde tutulur bir sonuç bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,950
Üyeler
152,981
Son üye
ender35a
Top Bottom