Neler Yeni

Kulaklıktaki boğuk ses sorunu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Merhaba,
Geçenlerde JBL C100SIUBLK model kablolu kulakiçi kulaklık aldım. Kulaklıktaki sorun şu ses ayarlarından dengeyi ortaya getirdiğimde 2 tarafa da eşit şekilde ses gittiğinde ses aşırı boğuk geliyor ve anlaşılmıyor. Tek tarafa dengeyi verdiğimde bu sefer ses o taraftan geliyor ve diğer taraftan az geliyor Windows içinden belli etmiyor fakat oyunlarda belli ediyor kendisini. Ayrıca sürekli her açılışta denge ayarını değiştirmekten sıkıldım. Kulaklığın kablosunda bulunan düğmeye basınca da bu sorun kalkıyor. Düğmeye basmadan denge ayarını değiştirmeden ben bu sorunu nasıl çözerim ?

cita9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur K
200 TL'ye aldığın kulaklıkta mikrofon kalitesini ne kadar iyi yapabilirler ki?

cita9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur K
Okuma probleminiz olduğunu varsayıyorum.

Başka problemlerim de var da forum kurallarına aykırıymış yazamıyorum serhat. Ses boğuk geliyor yazmışsın 200 TL'ye aldığın kulaklıkla konser mi verecektin

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka problemlerim de var da forum kurallarına aykırıymış yazamıyorum serhat. Ses boğuk geliyor yazmışsın 200 TL'ye aldığın kulaklıkla konser mi verecektin
Halen anlamıyorsunuz. Olay mikrofon değil kulaklıktan gelen ses laptop, telefon, tablet vb. cihazlarda ses kulağıma sorunsuz geliyor. Kasaya geçince ses boğuk geliyor. Bilmediğiniz veya okuduğunuzu anlayamadığınız konulara boş cevaplar yazmak yerine "Sorun bu doğru anlamış mıyım?" diyerek olumlu yanıt beklemeyi öğrenmeniz lazım.

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorunun çözümünü ayırıcı kullanarak mikrofon ve kulaklığı ayırarak buldum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom