Neler Yeni

🔥İndirim Teknobiyotik Outlet işlemci Soğutmaları

galeyanageldim

80+ Bronze
Mutlaka ürünlerin açıklamayı okuyun

Ek olarak:

Son düzenleme:

galeyanageldim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıvı soğutucu gibi diğer bileşenlerinize zarar verebilecek bir ürünü outlet almak cesaret ister fazla cesarette aptallıktır ben yokum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim
Ürünlerin çoğu kutu hasarlı kargoda iade edilen ürünler. Arada kendi test sistemleri için kullanılan ürünler de var.

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Arif Çelebi
Ürünlerin çoğu kutu hasarlı kargoda iade edilen ürünler. Arada kendi test sistemleri için kullanılan ürünler de var.
valla hocam ürünü kimin nasıl kullandığını , kutusumu yoksa kendisi mi hasarlı bilemeyiz sıvı soğutma zaten riskli bir bileşen diğer olasılıklar ile risk daha da artıyor

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Fiyatları iyi gibi duruyor , ama 6 ay garanti veriyorlar onu gözden kaçırmamak lazım birde dedikleri gibi sadece kutuda hasar varsa alınabilri diye düşünüyorum

FairFelix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan Özdamar
Hocam açıklamada kullanıma engel bir durum olmadıklarını söylüyorlar. sadece kutu hasarlı ürünler bence alınabilir.

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Zultan
Fiyatları iyi gibi duruyor , ama 6 ay garanti veriyorlar onu gözden kaçırmamak lazım birde dedikleri gibi sadece kutuda hasar varsa alınabilri diye düşünüyorum
Çok teşekkürler. Şansımı deneyeceğim.

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Mustafa
Hayır alınmaz 9100f için hem değmez hem bu soğutucunun montaj şeyleri çok dandik hem parana hem emeğine yazık gördüğüm kadarıyla bunun bloğuyla attığım şeyin bloğu aynı yine de karar senin. Ben de bu var fotoğraflarını atabilirim https://www.n11.com/urun/strong-m4-...emci-cpu-fan-51726079?magaza=raptorbilgisayar ben olsam bunu alırdım

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Zultan

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
Furkan Görür
Kulaklıkta kutu hasarlı ama ürün sıfırmış alınır.

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Mustafa
İşlemcin i3 9100f mi hocam. Eğer 9100f ise senin önerini sipariş edeyim.
Benim elimde var ama kullanmadım yedek için aldım bence benim dediğimi almak daha mantıklı 9100fe stok soğutucu bile yeter zaten. 1000 liraya Thermaltake aldığına pişman oluesun ama benim attığımı aldığına pişman olmazsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcin i3 9100f mi hocam. Eğer 9100f ise senin önerini sipariş edeyim.
Benim elimde var ama kullanmadım yedek için aldım bence benim dediğimi almak daha mantıklı 9100fe stok soğutucu bile yeter zaten. 1000 liraya Thermaltake aldığına pişman oluesun ama benim attığımı aldığına pişman olmazsın yalnız iki soğutucunun da montajı zor biraz üzebilir
en baştan belirteyim ben ilk takışımda zorlanmayıp 4-5. takışta çok zorlanmıştım bilginize

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,955
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom