Neler Yeni

Kulaküstü kulaklık önerisi / renkler arası fiyat farkı

zkannxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Özkan
Öncelikle kulaklığı kullanacağım alanlar çeşitli olduğundan bulmak oldukça zor. Evde FPS oyunları oynarken, video/müzik editlerken kullanacağım. Aynı zamanda dışarıda, toplum içinde bazen şarkı dinlemek için bazense telefonuma bağlamak için kullanacağım.

FPS türü bluetoothları elememe sebep oldu (düşük-orta bütçe bluetoothlara güven olmaz)

Çok sık takıp çıkaracak olmam da kulakiçi istemememin bir sebebi, yıllardır kulakiçi kulaklıklardan çok bıktım zaten, yeter artık.
Bu yüzden; *kablolu, kulaküstü* bakıyorum.

Ergonomi, ses gecikmesi, ses konumlandırması, bass kalitesi, sağlamlık ve şıklık en önemli başlıklar. (Çok başlık var, biliyorum. 😔)

Aklımda *Sony mdr-zx110apb* var ama fiyatı çok arttı, siyahı pembe fiyatına (670~ TL) düşse anında alırım ama 950 TL çok geliyor.

Bir de son zamanların popüleri *JBL T500* var ama ergonomisi kötü. (çok küçük, uzun kullanımda can yakar) Her ne kadar sevmesem de de seçenekler arasında.

Fiyatı 750'yi geçmesin diye uğraşıyorum. 950 de verebilirim aslında ama önümüzdeki 2-3 hafta çok para sıkıntısı çekerim, 1050 TL'm kaldı sonraki maaşa kadar... 😄 Fiyatlar hiç tahmin edilemediği için ertelemek de istemiyorum. Günlerdir sürekli araştırsam da bahsettiğim Sony hâlâ favorim.

Fiyatı düşer mi? Düşerse ne zaman düşer? Farklı kulaklık önerileriniz varsa beklerim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,804
Üyeler
152,333
Son üye
asdfgik
Top Bottom