Neler Yeni

Öneri Kulaküstü Kulaklık Önerisi

burakatan

80+
Bütçe
5000
Merhaba arkadaşlar. Çoğunlukla PS5'te ve arada PC'de oyun oynayıp film izlemek ve telefonda müzik dinlemek için önceliğim kablosuz olan ama şart olmayan bir kulaklık arayışındayım. Oynadığım oyunların %90'ı hikaye odaklı. Bu sebeple mikrofon önceliğim değil ancak ortalama altı bir mikrofonu olmasını da istemiyorum. Çevresel sesi ve patlama sahnelerini (bass) güzel hissettirecek, kaliteli ve detaylı ses veren bir kulaklık olması öncelikli tercihim. Rekabetçi oyunlarda ses kasmak önceliğim değil. Müzik de aynı şekilde ikinci planda. Asıl isteğim hikayeli oyun ve filmleri ev sinema sistemi tadında kaliteli bir surround ses (seslerin farklı yönlerden ve farklı mesafelerden geldiğini bariz belli eden bir kulaklık) ile oynayıp dinleyebilmek. Normalde evimde Pioneer'in VSX-520 5.1 ev sinema sistemi var ancak artık müstakil evde olmadığımdan ötürü bu ses sistemini kullanamıyorum. Tavsiye edeceğiniz kulaklık bunun yerini kesinlikle tutmaz ancak en azından benzer deneyim sağlayabileceğim bir kulaklık olursa sevinirim. Bütçem şu anlık 3.000 TL ancak güzel bir kampanyada olan ürün olursa 5.000 TL'ye kadar bütçeyi çıkarabilirim. Araştırma yapınca şu kulaklıkların aradığım özeliklerde olduğunu keşfettim. Belki sizlere tavsiye bulunurken yardımcı olur. Ayrıca bu kulaklıkları tecrübe etmiş arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim.

Logitech G535 Wireless
Logitech G733 Wireless
Logitech G Pro Wired
Razer Blackshark v2

Razer Kraken v3
Razer Barracuda/X
SS Arctis 1
Ss Arctis 7P+

Top Bottom