Neler Yeni

Çözüldü✓ Kule tipi soğutucu için fan önerisi

Bütçe
180
Kule tipi soğutucuya bağlı olan fanın ömrü bitti şimdilik egzoz fanını çıkartıp kuleye taktım 1000rpm dönüş hızı var, işlemci yükteyken yetersiz kaldığını gördüm daha yüksek rpm değeri olan fan lazım ama ne kadar yüksek rpm'li lazım bilemiyorum gördüğüm kadarıyla rpm arttıkça sesi de artıyor ama sessizlik konusunda noktua ve be quiet gayet başarılı fakat o da bütçeyi aşıyor. İdare edecek değil ömürlük fan alacağım ayrıca kasanın kapağını açık kullanıyorum bu yüzden sessiz fan tercih ederim, 12cm lik 4pin li lazım önerilere açığım. (şuan bütçem 180tl, bütçeyi aşan ama buna değer dediğiniz varsa bi düşünürüm)

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Furkan
bildiğim kadarıyla kasa fanı ile işlemci fanları farklı ona göre araştır diye biliyorum. kasa fanında rpm önemliydi sanırım kule tipi soğutucuda basınçmıydı öylr bişe

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bildiğim kadarıyla kasa fanı ile işlemci fanları farklı ona göre araştır diye biliyorum. kasa fanında rpm önemliydi sanırım kule tipi soğutucuda basınçmıydı öylr bişe
Çoğu fanın basınç değeri yazmıyor ayrıca kasa için mi kule soğutucu için mi nasıl anlarım
Gönül isterdi almak ama o kadar veremiyorum maalesef

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Furkan
Çoğu fanın basınç değeri yazmıyor ayrıca kasa için mi kule soğutucu için mi nasıl anlarım

Gönül isterdi almak ama o kadar veremiyorum maalesef
valla onu bende bilmiyorum hocam. forumda birisi konu açmıştı bulabilirsen bi bak veya bilen birisi söylesin. sıvı soğutucular içinde olabilir. basınç olan. ona göre bak bi araştır yani paran boşa gitmesin

Top Bottom