Neler Yeni

kuşlarım eş olmuş mu YARDIM<

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
dişi kuşumu alalı 23 gün oldu

Erkek kuşuma bir eş satın almıştım erkek kuşum 7 yada 8 aylık ama büyük ihtimal 7 aldığım dişi kuş ise 8 aylık ilk eve getirir getirmez kuşumun yanına koymuştum ve kuşuma seçtirtmemiştim eve ilk geldiğinde erkek kuşum kur yapmaya başladı ama dişiden hiçbir cevap yok gaga atarak uzaklaştırıyor yem kusma öpüşme kafa kaşıma ayak atma belirtileri hiç yok 0 yani arada sırada kavga ediyorlar çok fazla yanyana durmuyorlar bazen de birlikte duruyorlar ama erkek kur yapınca uzaklaşıyor ve gaga atıyor dişi son 2 günde erkek kuşum yuvalığa tam girmiyor ama kafasını sokuyor yarıya kadar içeri bakıyor ama dişi kuş hiç ilgili değil kafese bence eş tutmadılar erkek kuşumu kuşçuya götürüp kendi eşini kendi seçmesini sağlamalı mıyım sizce lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

( erkek kuşum bazen dişi kuşa nadir olsa bile kur yapıyor ama bazen de dişi kuş varken akıllı yemliğe , gaga taşı ve mineral blok a kur yapıyor ( kafa sallama haraketi)

NightWish2434

80+ Silver
dişi kuşumu alalı 23 gün oldu

Erkek kuşuma bir eş satın almıştım erkek kuşum 7 yada 8 aylık ama büyük ihtimal 7 aldığım dişi kuş ise 8 aylık ilk eve getirir getirmez kuşumun yanına koymuştum ve kuşuma seçtirtmemiştim eve ilk geldiğinde erkek kuşum kur yapmaya başladı ama dişiden hiçbir cevap yok gaga atarak uzaklaştırıyor yem kusma öpüşme kafa kaşıma ayak atma belirtileri hiç yok 0 yani arada sırada kavga ediyorlar çok fazla yanyana durmuyorlar bazen de birlikte duruyorlar ama erkek kur yapınca uzaklaşıyor ve gaga atıyor dişi son 2 günde erkek kuşum yuvalığa tam girmiyor ama kafasını sokuyor yarıya kadar içeri bakıyor ama dişi kuş hiç ilgili değil kafese bence eş tutmadılar erkek kuşumu kuşçuya götürüp kendi eşini kendi seçmesini sağlamalı mıyım sizce lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

( erkek kuşum bazen dişi kuşa nadir olsa bile kur yapıyor ama bazen de dişi kuş varken akıllı yemliğe , gaga taşı ve mineral blok a kur yapıyor ( kafa sallama haraketi)
Sence olmuş mu dostum? Bence petshopuna bı danış nasıl esleyebilirim diye

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sence olmuş mu dostum? Bence petshopuna bı danış nasıl esleyebilirim diye
bencede olmadı gibiydi forumdakilere de bir danışayım dedim teşşekür ederim yarın ilk işim dişiyi değiştirmek umarım kuşuma göre bir dişi bulabilirim kendisine seçtiricem orda zaten teşşekürler iyi geceler

( birde kuşum üzülmez di mi yeni eş alıcam ama diğeriyle de tam anlaşamıyordu bir şey olmaz bence )

NightWish2434

80+ Silver
bencede olmadı gibiydi forumdakilere de bir danışayım dedim teşşekür ederim yarın ilk işim dişiyi değiştirmek umarım kuşuma göre bir dişi bulabilirim kendisine seçtiricem orda zaten teşşekürler iyi geceler

( birde kuşum üzülmez di mi yeni eş alıcam ama diğeriyle de tam anlaşamıyordu bir şey olmaz bence )
Olmaz bişey

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
petshop um ile konuştum 24 25 gün oldu 1 hafta daha bekleyip eğer hala belirti vermiyorsa eş olma belirtileri (yem kusma kafa kaşıma ayak atma gibi) değiştiricem dişiyi pazartesi günü yardımcı olduğun için teşşekür ederim 1 hafta sonra bakıcam durumuna göre değişicem pazartesi :)

1721

80+ Bronze
erkek kuşa üzüldüm. @dutemo hocamın muhabbet kuşu hali..
biraz daha zaman ver olmazsa kuşçu abiye git derdini anlat

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
kuşçu ile konuştum zaten 1 hafta daha zaman ver dedi olmazsa getir dedi değiştirelim dişiyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

erkek kuşuma seçtiricem eşini zaten

@dutemo adlı arkadaşın muhabbet kuşuna ne oldu ki

• Muhteşem
Reaksiyonlar: 1721

1721

80+ Bronze
kuşçu ile konuştum zaten 1 hafta daha zaman ver dedi olmazsa getir dedi değiştirelim dişiyi

erkek kuşuma seçtiricem eşini zaten

@dutemo adlı arkadaşın muhabbet kuşuna ne oldu ki
yok hocam muhabbet kuşu da onun gibi diyorum.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Gabicik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gani Erdoğdu
yok hocam muhabbet kuşu da onun gibi diyorum.
tamamdır 1 hafta yeterli bir süre mi sizce tam 1 ay olucak ve hala eş olma belirtileri göstermediler azcık kavga da ediyorlar zaten çok beklemicem 1 hafta sonra götürüp kuşuma seçtiricem dişisini umarım üzülmez ya ama yeni eş alıcam sonuçta

• Beğen
Reaksiyonlar: 1721
Top Bottom