Neler Yeni

Kyk bursum hala yatmadı...

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Aslan akbey
Kyk bursumun toplu parası normalde bugün yatması gerekiyordu. Lakin hala yatmadı hem de ziraat mobil şubeye girdiğim zaman "hesabınız bulunmamaktadır" yazıyor. Bugün ilerleyen saatlerde yatar mı? Yoksa şubeye mi gitmem gerekiyor? (Almam gereken kitaplar var ondan acele ediyorum kusura bakmayın)

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,599
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Kyk bursumun toplu parası normalde bugün yatması gerekiyordu. Lakin hala yatmadı hem de ziraat mobil şubeye girdiğim zaman "hesabınız bulunmamaktadır" yazıyor. Bugün ilerleyen saatlerde yatar mı? Yoksa şubeye mi gitmem gerekiyor? (Almam gereken kitaplar var ondan acele ediyorum kusura bakmayın)
tc si 0-2 olanlar bugün 4-6 yarın 8 olanlar cumartesi yatıcak
Mesaj otomatik birleştirildi:

şubede hespa olmama olayı sıkıntılı herkesin şehremini de şubesi olması gerekiyor bildiğim kadarıyla bir ara sor ziraati

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Aslan akbey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tc si 0-2 olanlar bugün 4-6 yarın 8 olanlar cumartesi yatıcak
Mesaj otomatik birleştirildi:

şubede hespa olmama olayı sıkıntılı herkesin şehremini de şubesi olması gerekiyor bildiğim kadarıyla bir ara sor.
Aradım lakin bur türlü müşteri temsilcisine bağlanamadı.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,599
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Aradım lakin bur türlü müşteri temsilcisine bağlanamadı.
hocam şöyle yapıyorsunuz bankkart genç deyin sonra bir şeyler sallayın otomatik tc doldurma ve mobil onay ileti onaylamanı isteyip müşteri hizmetlerine atıyor sizi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Aslan akbey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam şöyle yapıyorsunuz bankkart genç deyin sonra bir şeyler sallayın otomatik tc doldurma ve mobil onay ileti onaylamanı isteyip müşteri hizmetlerine atıyor sizi
Sağ olun hocam bir deneyip size dönerim.

Top Bottom