Neler Yeni

Çözüldü✓ lamzu atlantis mini pro 4k uygunluğu

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
17x9 el ölçüsüne sahibim uygun mudur el yapıma göre (fingertip)

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
17x9 el ölçüsüne sahibim uygun mudur el yapıma göre (fingertip)
finger tip isen bence gerek yok 100 dolarlık mouse a https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...z-kablosuz-optik-oyuncu-fiyati,296398654.html

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Mert ali
Lamzu uygundur al geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyatı hep artıyor kullanırsın kullandıktan sonrada daha fazla fiyata satarsın

6 ay önce 2000 tl idi öyle düşün o zmn alan adam aldı 6 ay kullandı atıyorum satmak istese aldığından fazlaya satar ama cooler masterı satman daha zor olur bide arada iyi kalite farkı var kullanırken zevk alırsın

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
finger tip isen bence gerek yok 100 dolarlık mouse a https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...z-kablosuz-optik-oyuncu-fiyati,296398654.html
şöyle bir durum da var ama e spor düşünüyorum valorantta yani öylesine bir mouse almıyorum zaten aldam 3.5k vermem öylesine bir mouseye

Lamzu uygundur al geç

fiyatı hep artıyor kullanırsın kullandıktan sonrada daha fazla fiyata satarsın

6 ay önce 2000 TL idi öyle düşün o zmn alan adam aldı 6 ay kullandı atıyorum satmak istese aldığından fazlaya satar ama cooler masterı satman daha zor olur bide arada iyi kalite farkı var kullanırken zevk alırsın
sadece el ölçülerime uyar mı diye sordum çünkü bir yerde eliniz 18 cm ise almayın yazmışlardı dün okumuştum panik oldum çünkü çoktan sipariş verdim mouseyi baya bir araştırmıştım ninjustu sora gpx viper v2 pro ve lamzu atlantis arasında bir seçim yapmam lazımdı bunu seçtim

ve ekstra olarak da rival 3'den geçiyorum uygun bir mousedir değil mi ?

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
şöyle bir durum da var ama e spor düşünüyorum valorantta yani öylesine bir mouse almıyorum zaten aldam 3.5k vermem öylesine bir mouseye

sadece el ölçülerime uyar mı diye sordum çünkü bir yerde eliniz 18 cm ise almayın yazmışlardı dün okumuştum panik oldum çünkü çoktan sipariş verdim mouseyi baya bir araştırmıştım ninjustu sora gpx viper v2 pro ve lamzu atlantis arasında bir seçim yapmam lazımdı bunu seçtim

ve ekstra olarak da rival 3'den geçiyorum uygun bir mousedir değil mi ?
cooler masterın sensörleri de gayet e spor seviyesini yetecek finger tipsin zaten finger tipde sadece parmakların ile tutuyorsun mouse u el boyutunun bi önemi yok o el boyutunu claw veya palm tutanlar için söylüyorlar bak finger tipçiler böyle mouse kullanıyor

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
cooler masterın sensörleri de gayet e spor seviyesini yetecek finger tipsin zaten finger tipde sadece parmakların ile tutuyorsun mouse u el boyutunun bi önemi yok o el boyutunu claw veya palm tutanlar için söylüyorlar bak finger tipçiler böyle mouse kullanıyor
hocam kıyasladığınız mouse ile atlantis mini pro arasında dağlar kadar fark vardır diye düşünüyorum

ekstra olarak da tutuş şeklim relax claw da olabilir çünkü fareyi tutarken bileğimin altı kısmı da değiyor sadece parmaklarım mouse üzerinde çok dik değil hafif yatay bir şekilde duruyor

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
hocam kıyasladığınız mouse ile atlantis mini pro arasında dağlar kadar fark vardır diye düşünüyorum

ekstra olarak da tutuş şeklim relax claw da olabilir çünkü fareyi tutarken bileğimin altı kısmı da değiyor sadece parmaklarım mouse üzerinde çok dik değil hafif yatay bir şekilde duruyor
fark var fakat bana diyorsunuz ki finger tip tutuyorum finger tip de sadece parmak uçları değiyor şimdi de relax claw diyorsunuz el ölçünüz ile bir problem olmaz

cxngizhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
CENGIZHAN
fark var fakat bana diyorsunuz ki finger tip tutuyorum finger tip de sadece parmak uçları değiyor şimdi de relax claw diyorsunuz el ölçünüz ile bir problem olmaz
finger tip olduğumu düşünüyordum ta ki siz sadece parmak uçlarıyla kullanıyorsunuz diyene kadar fskat benim bileğim de değiyordu sonra araştırdım relax clawmış

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
finger tip olduğumu düşünüyordum ta ki siz sadece parmak uçlarıyla kullanıyorsunuz diyene kadar fskat benim bileğim de değiyordu sonra araştırdım relax clawmış
sorun yok sıkıntısız kullanırsınız hayırlı uğurlu olsun şimdiden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,355
Üyeler
147,339
Son üye
Berat kaya13219
Top Bottom