Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptobu kasa olarak kullanmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan krds
Ben hem okul hem oyun için laptop aldım yaklaşık 2 ay önce şimdi bu laptobu kasa olarak kullanıp evde 24inç monitörle oyun oynamak istiyorum. Bu mümkün müdür acaba mümkün ise performans kaybı yaşar mıyım.
Laptop özellikleri:
Ryzen7 5800h
Rtx3060 6gb
16gb ram
512gb m2 ssd
144hz 3ms ekranı var 17.3inç
Laptobun marka modeli: Acer AN-517-41

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
laptobun hdmi/dp çıkışına kablo bağlayacaksın normal

redmax55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
köksal bayrak
Ben hem okul hem oyun için laptop aldım yaklaşık 2 ay önce şimdi bu laptobu kasa olarak kullanıp evde 24inç monitörle oyun oynamak istiyorum. Bu mümkün müdür acaba mümkün ise performans kaybı yaşar mıyım.
Laptop özellikleri:
Ryzen7 5800h
Rtx3060 6gb
16gb ram
512gb m2 ssd
144hz 3ms ekranı var 17.3inç
Laptobun marka modeli: Acer AN-517-41
Dostum bende aynı laptobun i5 11400 modeli var , yüksek oyunlarda akıyor ama LoLde FPS çok düşük tflerde 110 120 lerde geziyor, senin ki de tek kanal ram mi, cevaplarsan sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan krds
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bende aynı laptobun i5 11400 modeli var , yüksek oyunlarda akıyor ama LoLde FPS çok düşük tflerde 110 120 lerde geziyor, senin ki de tek kanal ram mi, cevaplarsan sevinirim
Benimki de tek kanal ram ama fps düşüyo mu çok bakmadım beni rahatsız eden bişey olmadı

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Laptopunda mux switch varsa ve harici gpu yu kullanıyorsan performans kaybı yaşamazsın, laptopunda mux switch yoksa performans artışı yaşaman gerekir ancak çok über şeyler bekleme, sadece görüntü igpu üstünden geçmeyeceği için bir tık daha yüksek fps ve sanırım birkaç ms daha hızlı ulaşacak görüntü. Ekran yansıtma kısmında sadece 2. ekran seçeneğini seçip monitörde oynarsın, zaten kabloyu çıkarttığında otomatik olarak devreye girecek laptop ekranın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan krds
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopunda mux switch varsa ve harici gpu yu kullanıyorsan performans kaybı yaşamazsın, laptopunda mux switch yoksa performans artışı yaşaman gerekir ancak çok über şeyler bekleme, sadece görüntü igpu üstünden geçmeyeceği için bir tık daha yüksek fps ve sanırım birkaç ms daha hızlı ulaşacak görüntü. Ekran yansıtma kısmında sadece 2. ekran seçeneğini seçip monitörde oynarsın, zaten kabloyu çıkarttığında otomatik olarak devreye girecek laptop ekranın.
Anladım kanka eyvallah

Top Bottom