Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptobumun Klavyesinin Bir Kısmı Dışarıya Doğru Çıkık

berke_41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Berke
Merhaba iyi akşamlar ve iyi forumlar öncelikle. Bu ilk postum olucak.

Yaklaşık 2 yıldır aktif olarak kullandığım "Dell Latitude 3510" laptobumda az önce gözüme çarpan bir şey dikkatimi çekti, laptobumda klavye kısmının yarısı hafif aşağıya basık kalan yarısı ve numpad kısmı daha yukarıda. Tasarım olucağını düşünmüyorum çünkü tasarım olamayacak kadar absürt duruyor. Neyden kaynaklı olabilir?

Laptop bataryası içine gömülü herhangi bir dışarın müdahale edemiyorum. Ve laptobumda oyun oynamıyorum sadece internette geziniyorum ve video izliyorum. Ve garantisi bitmiş durumda. Bilgisayar servisini götürmeden evde tamir edilebilebilecek bir şeydir umarım. Şimdiden cevaplayan herkese teşşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Mete Demir
hocam fotoğraf atarsanız daha rahat yardımcı olabilir arkadaşlar

berke_41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam fotoğraf atarsanız daha rahat yardımcı olabilir arkadaşlar
Hocam fotoğrafta çekersem fark edilemiyebilir. Kusuruma bakmayım. Gözle görünce anlaşılıyo. Yoksa bende denedimde fotoğraf çekmeyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavyeyi tutan çentikletlerin bir kırılmış ya da yerinden çıkmış olabilir. klavye hareket ediyor mu?
Onu bende düşündüm ama klavyenin yapısı tam oşekilde değil malesef.

erdemzzd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erdem Özdemir
Hocam fotoğrafta çekersem fark edilemiyebilir. Kusuruma bakmayım. Gözle görünce anlaşılıyo. Yoksa bende denedimde fotoğraf çekmeyi.

Onu bende düşündüm ama klavyenin yapısı tam oşekilde değil malesef.
çıkık olan tarafı bastırmayı denedin mi

ben de bilgisayarımı bakıma göndermiştim o zaman bir tarafını tam oturtmamışlardı bastırdım çıt diye oturdu yerine

berke_41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ben de bilgisayarımı bakıma göndermiştim o zaman bir tarafını tam oturtmamışlardı bastırdım çıt diye oturdu yerine
Açıkçası laptobu aldığımda hiç bu şekilde değildi. Bastırmayada korkuyorum laptop hakkında teknik bilgim az yanlışlıkla bastırırsam anakarta veya herhangi bir bileşene zarar verebileceğimden korkuyorum. Fotoğraf yükelemeyi denedim ama boyutu çok yüksek diye uyarı aldım bu arada.

Screenshot_20231216-202916_YouTube.jpg
20231216_211019.jpg

İşaretli kısım daha yukarıda dediğim gibi fotoğrafta belli olmuyor. Siteye yüklemek içinde çözünürlüğünü düşürmek durumunda kaldım. İlk fotoğrafta pc nin içini gösteren kısmın tam fan noktasına denk geliyor. Umarım anltabilmişimdir. İyi akşamlar dilerim tekrardan.

Yarın bir servise götürmeyi düşünüyorum. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim, iyi forumlar iyi akşamlar dilerim

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,893
Üyeler
150,959
Son üye
mertgdl
Top Bottom