Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop Açılış Ekranında Kalıyor

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra
dostlarım bilgisayara format atmıştım fakat güncelleme yaptıktan sonra bilgisayar açılış ekranında kalıyor her format attıktan sonra böyle oluyor 3 kere format attım resmen daha da atmak istemiyorum başka çözümü var mıdır bunun

oliveforge99

80+ Silver
Biostan bilgisayarın başlatılacağı sürücü olarak windowsun yüklü olduğu diski seçerseniz sorununuzun ortadan kalkması gerekli

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
Tam olarak nasıl oluyor? SS atabilir misiniz?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 56
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
böyle kalıyor
Hocam diskinizde bir problem olabilir, genelde burada kaldığında diskte problem olduğu görülüyor. Temiz format dosyasını tekrar indirip kurmayı denediğinizde düzelmiyorsa, uzun süre bekledikten sonra açıldığında ve açıldıktan sonra donma/kasma/dosya açamama gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız diskinizde bir problem var demektir. İmkanınız varsa diskinizi başka bir bilgisayarda test edin.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra
Hocam diskinizde bir problem olabilir, genelde burada kaldığında diskte problem olduğu görülüyor. Temiz format dosyasını tekrar indirip kurmayı denediğinizde düzelmiyorsa, uzun süre bekledikten sonra açıldığında ve açıldıktan sonra donma/kasma/dosya açamama gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız diskinizde bir problem var demektir. İmkanınız varsa diskinizi başka bir bilgisayarda test edin.
hocam ilk aldığımda da böyle bir şey olmuştu ama çözmüştüm nasıl çözdüm hatırlamıyorum 4 kere format attım resmen son kez format atıp deneyeyim mi msı servisi çöp açıkçası onlara vereceğime gider yeni ssd alırım daha iyi zaten değiştirecektim içindeki ssd çok iyi değil ve yetmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
hocam ilk aldığımda da böyle bir şey olmuştu ama çözmüştüm nasıl çözdüm hatırlamıyorum 4 kere format attım resmen son kez format atıp deneyeyim mi msı servisi çöp açıkçası onlara vereceğime gider yeni ssd alırım daha iyi zaten değiştirecektim içindeki ssd çok iyi değil ve yetmiyor
Format atmadan önce biraz daha araştırmak daha iyi olacaktır. Yaptığın veya denediğin yöntemleri listeler misin?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra
Format atmadan önce biraz daha araştırmak daha iyi olacaktır. Yaptığın veya denediğin yöntemleri listeler misin?
hocam normal sıfırladım güvenli modda başlatmayı denedim cmd kodları ile deneyecektim ama çok karışıktı denemedim ben sürücülerle ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü bilgisayarı 3 aydır kullanıyordum ve sıkıntı yoktu şuan son kez format attım inşallah düzelir düzelmezse tekrar yazayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
hocam normal sıfırladım güvenli modda başlatmayı denedim cmd kodları ile deneyecektim ama çok karışıktı denemedim ben sürücülerle ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü bilgisayarı 3 aydır kullanıyordum ve sıkıntı yoktu şuan son kez format attım inşallah düzelir düzelmezse tekrar yazayım
Düzeldi mi? Düzelmediyse ramleri ve ekran kartını çıkarıp silgi ile siler misin? En kötü ihtimalle bir bilgisayarcıya gidip diskini deneyebilir misin diye sorabilirsin. Aynı sorun olursa diskte sorun var demektir.

Daha önce de konu açmışsın, böyle yapınca düzelmiş miydi?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
Buğra
Düzeldi mi? Düzelmediyse ramleri ve ekran kartını çıkarıp silgi ile siler misin? En kötü ihtimalle bir bilgisayarcıya gidip diskini deneyebilir misin diye sorabilirsin. Aynı sorun olursa diskte sorun var demektir.

Daha önce de konu açmışsın, böyle yapınca düzelmiş miydi?
hocam hiç hatırlamıyorum nasıl yaptığımı şuan sürücü yüklemeye korkuyorum bilgisayar yeniden başlatılınca açılmıyor windows uptade yapıyorum düzelmezse tekrar yazacağım

Aquakes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin
Sorunu çözebildiniz mi? Bugün itibari ile ben de msi bravo aldım da bende de aynı problem mevcut.

Existentia

80+ Silver
disk yalan olmuş olabilir 2. bir disk varsa ssd hdd onu takıp ona kurmayı dener misiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,446
Üyeler
149,211
Son üye
MrQuazzart
Top Bottom