Neler Yeni

Laptop alırken sağlam kasa bir düşük donanım mı sağlam donanım bir düşük kasa mı

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Arkadaşlar mesela asus tuf 3050li laptop fiyatına 3050ti olan acer bilgisayar var hangisini almak mantıklı olur?
Asus
MSI
HP Victus
Lenovo gaming
Acer
Casper Excalibur
Monster

bu markaların kasa soğutma kalitesi olarak sıralamanız nasıl olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Zeynep
Casper ve Monsterdan uzak durmanızı tavsiye ederim. Birkaç istisna hariç çoğu kasaları sorunlu. Aklınızda varsa bir model, bütçe belirtebilir misiniz?

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Casper ve Monsterdan uzak durmanızı tavsiye ederim. Birkaç istisna hariç çoğu kasaları sorunlu. Aklınızda varsa bir model, bütçe belirtebilir misiniz?
işim gereği seyahat ediyor ve işten eve laptopu taşıyorum.
Hem iyi kötü oyun oynatsın hem de çok ağır olmasın bataryası iyi olsun istiyorum.
25-26 bin₺ bütçem var.
Asus Vivobook 16X
MSI thin 3050 ekran kartlı modeli arasındayım.

veya hafif ama daha güçlü bir model olabilir

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Anıl Aykın
Arkadaşlar mesela asus tuf 3050li laptop fiyatına 3050ti olan acer bilgisayar var hangisini almak mantıklı olur?
Asus
MSI
HP Victus
Lenovo gaming
Acer
Casper Excalibur
Monster

bu markaların kasa soğutma kalitesi olarak sıralamanız nasıl olur?
Monster'ın üst segmentlerinin kasası iyi, zaten o kasalar msı kasa oluyor fakat genel olarak monster bence kendini kanıtladı. Lenovo genel parça kalitesi vesaire olarak ben sevmiyorum. Acer ve hp sıcaklık konusunda toparladı deniyor. Msı birkaç modeli dışında genel olarak iyidir, Asusta iyidir. Ben olsam Casper ve Lenovo'dan uzak dururum.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monster'ın üst segmentlerinin kasası iyi, zaten o kasalar msı kasa oluyor fakat genel olarak monster bence kendini kanıtladı. Lenovo genel parça kalitesi vesaire olarak ben sevmiyorum. Acer ve hp sıcaklık konusunda toparladı deniyor. Msı birkaç modeli dışında genel olarak iyidir, Asusta iyidir. Ben olsam Casper ve Lenovo'dan uzak dururum.
teşekkür ederim acer, hp ve exalibur görünce midem bulanıyor nedense çok dandik hissediyorum.
ben de benzer fikirlerdeyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,440
Üyeler
154,233
Son üye
WaycaQ
Top Bottom