Neler Yeni

Yardım Laptop Düşük Gpu Kullanımı Lenovo Ideapad Gaming 3

Davion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Yazgan
Daha yeni YouTube videosu paylaşılan sınırlı stokta sunulan Lenovo Ideapad Gaming 3 laptopunu aldım RTX 3060 90W Ryzen 5 5600h 16 GB DDR4 1TB M.2 SSD içeriyor kulağa her ne kadar güzel gelse de DotA 2, Valorant, League of Legends gibi oyunlarda yaptığım testler sonucunda NVIDIA GeForce Experience ve MSI Afterburner testleri vahim görünüyor ne yapmalıyım? Normal midir? Sorun ne? LoL oynarken ise ekran kartı kullanımı %30'un üzerine çıkmıyor anlayamadım gitti.
Ekran Görüntüsü (5).png

Son düzenleme:

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
mehmet alp kütük
Hangi ayarlarda oynuyorsun belkide yüzde 30 luk kullanım LOL için normaldir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcinin turbo clock u kaç?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha yeni YouTube videosu paylaşılan sınırlı stokta sunulan Lenovo Ideapad Gaming 3 laptopunu aldım RTX 3060 90W Ryzen 5 5600h 16 GB DDR4 1TB M.2 SSD içeriyor kulağa her ne kadar güzel gelse de DotA 2, Valorant, League of Legends gibi oyunlarda yaptığım testler sonucunda NVIDIA GeForce Experience ve MSI Afterburner testleri vahim görünüyor ne yapmalıyım? Normal midir? Sorun ne? LoL oynarken ise ekran kartı kullanımı %30'un üzerine çıkmıyor anlayamadım gitti.Alıntıyı görüntüle
Başka oyunda denemen gerek

Gladiator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emircan AKOĞLU
Anormal bir şey göremedim normal şuan bu değerler en yüksek ayarlara çek eğer artmasını istiyorsan yada 1080p yerine 2k ya al eğer laptopun desteği varsa

Top Bottom