Neler Yeni

Laptop fiyatları ne kadar etkilenir?

haysumani

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Bünyamin
Arkadaşlar ekonomik olarak coook uzun bir süre olan 8-9 ay sonra bir adet laptop alacağım ve fiyatları konusunda bayağı bir tereddüt ediyorum. Hp victus'un 3060 8 gb ram modelini yaklaşık 4 aydır takip ediyordum ve fiyat olarak 19-21 bin Tl arasında bir yol kat etti. Sorum aşırı saçma ve belirsiz gelebilir ama yaklaşık 8-9 ay sonra bu fiyata veya biraz daha aşağısına (?) bu sistemi bulabilir miyim? Merak ettiğim için sordum cevaplarınız için teşekkür ederim.

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar ekonomik olarak coook uzun bir süre olan 8-9 ay sonra bir adet laptop alacağım ve fiyatları konusunda bayağı bir tereddüt ediyorum. Hp victus'un 3060 8 gb ram modelini yaklaşık 4 aydır takip ediyordum ve fiyat olarak 19-21 bin TL arasında bir yol kat etti. Sorum aşırı saçma ve belirsiz gelebilir ama yaklaşık 8-9 ay sonra bu fiyata veya biraz daha aşağısına (?) bu sistemi bulabilir miyim? Merak ettiğim için sordum cevaplarınız için teşekkür ederim.
hayır aksine 30 kya çıkabilir

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,942
İsim
Kgn
İki olasılık var hocam ve bu olasılıkların nedeni tahmini 14 Mayıs olayı.Ya güzel düşünce;ya da kötü düşünce.
İkisi de her şeyi kısaca söylüyor.
O yüzden ileriyi tahmin etmek zor

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,264
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
2 olasılık var. ilki sen 9 aya ölürsün. Ölürsen sıkıntı yok da yaşarsan sıkıntı büyük.

haysumani

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef öyle hocam umarım bu kadar kısa süre aralığında felaket yaşamayız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aman hocam neden öleyim :D

Top Bottom