Neler Yeni

Laptop Garantis süreci ve bakım hizmeti

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Arkadaşlar Laptopu alalı 7 ay falan oldu hala bakıma göndermedim. Bakıma gönderenlere bir kaç sorum var :
- Laptopun fanlarını vs temizledikten sonra macun ve pad yenilemesi yapılıyor mu?
- Hiç laptop geldikten sonra bir arıza falan yaşayan oldu mu yani temizleyenler bir hata yaparsa geri gönderip laptopu değiştirme veya arızayı ücretsiz çözmelerini sağlayabiliyor muyuz? Bu tarz şeyler yaşanıyor mu yani?
- Bakım yaptırmak ücretli mi? Yani garanti süresinde ne gibi hizmetlerden yararlanabiliyoruz ben bakım yaptırmak istiyorum çünkü laptopların içini hiç açmadım tecrübesizim ve tırsıyorum yapmaya.

lorddraq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
muhammed erkenez
Marka söyleseniz belki yardımcı olacak olan olur :)
İmzanızda varmış pardon görmedim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözünüzle görseniz daha iyi bence en garantisi o hocam. Yani bir bilgisayarcıya götürüp, güvenilir bir yer, azıcık kurumsal gibi görünen bir yer, gözünüzün önünde yapmasını istemeniz daha doğru. Laptop değil ama LG telefonumu GPS arızası için yetkili servise yolladım, GPS kısmının bulunduğu yere lehim değdirmişler ve plastik erimiş, onu da düzeltmeden yollamışlar, tabi GPS çalıştığı için ben içini açıp bakacak değilim, birkaç ay sonra yine aynı problem oldu başka servise götürdüm, adamlar elle müdahale var biz bakamayız dediler, sonra içini gösterdiler plastik erimiş, müşteri hizmetlerine anlattım durumu adamların umrunda değil servisle görüşün diyorlar, ben niye görüşeyim kardeşim siz görüşün mağdur olan benim, telefonun yenisini telep ettim vermediler, neyse servise yolladım yapıp gönderdiler ama arkası metal olan kapağımı plastik kapakla değiştirmişler, Allah belanızı versin dedim daha fazla uğraşmadım, LG mobil bölümünü kapattı zaten :D

Top Bottom