Neler Yeni

Laptop hiçbirşeyi görmüyor

Shiwoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kürşat
yeni laptop aldım acer nitro v15
win 10 kurdum extra ram taktım kurduktan sonra touchpad,parmak izi,kendi hoparlörleri falan görmüyo driverlarla alaklaı mıdır acaba çözümü var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
𝐢𝟓 𝟏𝟑𝟒𝟎𝟎𝐟 𝐀𝐬𝐮𝐬 𝐏𝐫𝐢𝐦𝐞 𝐇𝟔𝟏𝟎𝐌-𝐄 𝐃𝟒 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐥® 𝐀𝐫𝐜™ 𝐀𝟕𝟕𝟎 𝐗𝐏𝐆 𝟖𝐆𝐁 𝐆𝐚𝐦𝐦𝐢𝐱 𝐃𝟑𝟓 (𝟐𝐱𝟖) 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 𝐒𝐚𝐦𝐬𝐮𝐧𝐠 𝟗𝟕𝟎 𝐄𝐕𝐎 𝐏𝐥𝐮𝐬 𝐌𝐙-𝐕𝟕𝐒𝟏𝐓𝟎𝐁𝐖 𝐏𝐂𝐈-𝐄𝐱𝐩𝐫𝐞𝐬𝐬 𝟑.𝟎 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐒𝐃 𝐆𝐚𝐦𝐞𝐁𝐨𝐨𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐆𝐁-𝐆𝟑𝟑𝟖𝟎𝐁𝐁 𝟔𝟓𝟎𝐖 𝟖𝟎+ 𝐁𝐫𝐨𝐧𝐳𝐞 𝐔𝐒𝐁 𝟑.𝟎 𝐌𝐞𝐬𝐡 𝐋𝐨𝐠𝐢𝐭𝐞𝐜𝐡 𝐆 𝐆𝟓𝟏𝟓 𝐋𝐈𝐆𝐇𝐓𝐒𝐏𝐄𝐄𝐃 𝐓𝐊𝐋 𝐊𝐥𝐚𝐯𝐲𝐞 𝐑𝐚𝐦𝐩𝐚𝐠𝐞 𝐍𝐨𝐯𝐚 𝐌𝟒 𝐌𝐨𝐮𝐬𝐞 𝐑𝐚𝐦𝐩𝐚𝐠𝐞 𝐑𝐌-𝐅𝟓 𝐅𝐔𝐑𝐘-𝐗 𝐊𝐮𝐥𝐚𝐤𝐥𝐢𝐤 𝐆𝐈𝐆𝐀𝐁𝐘𝐓𝐄 𝟐𝟑.𝟖" 𝐆𝟐𝟒𝐅-𝟐 𝟏𝟖𝟎 𝐇𝐳
yeni laptop aldım acer nitro v15
win 10 kurdum extra ram taktım kurduktan sonra touchpad,parmak izi,kendi hoparlörleri falan görmüyo driverlarla alaklaı mıdır acaba çözümü var mı
driver geri kurup denedin mi muhtemelen ondan

Shiwoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kürşat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,785
İsim
Emre Zengin
deniyorum da hepsini bulmak çok uğraştırıyo diye deiver booster yükledim onda yapıyo şuan kendi kendine
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok kanka gelmedi ses geldi ama touchpad yok kendi sitesinden yükledim yine gelmedi
O programı kullandıysan tekrardan format at. Windows Update sürücüleri yüklüyor zaten. Sen sadece ekran kartı sürücülerini yükle yeterli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
𝐢𝟓 𝟏𝟑𝟒𝟎𝟎𝐟 𝐀𝐬𝐮𝐬 𝐏𝐫𝐢𝐦𝐞 𝐇𝟔𝟏𝟎𝐌-𝐄 𝐃𝟒 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐥® 𝐀𝐫𝐜™ 𝐀𝟕𝟕𝟎 𝐗𝐏𝐆 𝟖𝐆𝐁 𝐆𝐚𝐦𝐦𝐢𝐱 𝐃𝟑𝟓 (𝟐𝐱𝟖) 𝟑𝟐𝟎𝟎 𝐌𝐇𝐳 𝐒𝐚𝐦𝐬𝐮𝐧𝐠 𝟗𝟕𝟎 𝐄𝐕𝐎 𝐏𝐥𝐮𝐬 𝐌𝐙-𝐕𝟕𝐒𝟏𝐓𝟎𝐁𝐖 𝐏𝐂𝐈-𝐄𝐱𝐩𝐫𝐞𝐬𝐬 𝟑.𝟎 𝟏 𝐓𝐁 𝐌.𝟐 𝐒𝐒𝐃 𝐆𝐚𝐦𝐞𝐁𝐨𝐨𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐆𝐁-𝐆𝟑𝟑𝟖𝟎𝐁𝐁 𝟔𝟓𝟎𝐖 𝟖𝟎+ 𝐁𝐫𝐨𝐧𝐳𝐞 𝐔𝐒𝐁 𝟑.𝟎 𝐌𝐞𝐬𝐡 𝐋𝐨𝐠𝐢𝐭𝐞𝐜𝐡 𝐆 𝐆𝟓𝟏𝟓 𝐋𝐈𝐆𝐇𝐓𝐒𝐏𝐄𝐄𝐃 𝐓𝐊𝐋 𝐊𝐥𝐚𝐯𝐲𝐞 𝐑𝐚𝐦𝐩𝐚𝐠𝐞 𝐍𝐨𝐯𝐚 𝐌𝟒 𝐌𝐨𝐮𝐬𝐞 𝐑𝐚𝐦𝐩𝐚𝐠𝐞 𝐑𝐌-𝐅𝟓 𝐅𝐔𝐑𝐘-𝐗 𝐊𝐮𝐥𝐚𝐤𝐥𝐢𝐤 𝐆𝐈𝐆𝐀𝐁𝐘𝐓𝐄 𝟐𝟑.𝟖" 𝐆𝟐𝟒𝐅-𝟐 𝟏𝟖𝟎 𝐇𝐳
deniyorum da hepsini bulmak çok uğraştırıyo diye deiver booster yükledim onda yapıyo şuan kendi kendine

yok kanka gelmedi ses geldi ama touchpad yok kendi sitesinden yükledim yine gelmedi
kanka oto kuran driverli uygulamalar kullanma tavsıye etmem çünkü bazen eskı rıver kurabılıyor hepsını tek tek kurman senın ıcın daha ıyı olur

DogancanYr

80+ Bronze

Driver booster uygulamasının bir işe yaradığı yok tanınmayan driverleri görmez ve olan driverleri de güncellemeye çalışır yanlış kurabilir. Gidip sitesinden veya Windows update ile yüklemen lazım.

Top Bottom