Neler Yeni

Laptop İçin Ek Soğutma Önerisi

ananas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ananas
Bütçe
500
Ryzen7 rtx 3060 sistemli laptop ek soğutucu olarak önerileriniz neler max 500 bütçem var

Rampage AD-RC10 X-GUST 6 Fanlı Rainbow Işıklandırmalı Stand Notebook Soğutucu 465,90 TL yerine 451,92 TL

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bunlara 500TL vermek yerine iyi bir termal macun+ TX ErgoDuo alabilirsiniz.

ananas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ananas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunlara 500TL vermek yerine iyi bir termal macun+ TX ErgoDuo alabilirsiniz.

Açıkçası pek bilgili olduğum konular değil ama bildiğim kadarıyla kasayı açmam gerek termal macun için ve uğraşmak istemiyorum

Loading...

80+ Silver
Ryzen7 rtx 3060 sistemli laptop ek soğutucu olarak önerileriniz neler max 500 bütçem var

Rampage AD-RC10 X-GUST 6 Fanlı Rainbow Işıklandırmalı Stand Notebook Soğutucu 465,90 TL yerine 451,92 TL
ben bu Bilgisayar altına koyulan soğutuculardan çok fazla kullandım etkisi az kaldığı için gittim vakumlu soğutucu aldım öyle kullanıyom gayette memnunum

Pek önermiyorum Tabi sizin bilgisayarda fazla veya büyük hava çıkışları olabilir size kalmış

ananas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ananas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben bu Bilgisayar altına koyulan soğutuculardan çok fazla kullandım etkisi az kaldığı için gittim vakumlu soğutucu aldım öyle kullanıyom gayette memnunum

Pek önermiyorum Tabi sizin bilgisayarda fazla veya büyük hava çıkışları olabilir size kalmış
Link bırakabilir misiniz

Loading...

80+ Silver

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
lenovo ideapad gamin 3 ryzen7 rtx3060
Bende bu laptopu kullanmaktayım içindeki termal macun bakım zamanı gelene kadar sizi idare eder. Bakım zamanı geldiğinde termal macun yenilemesi ve toz temizliği için laptopun içini açmanız gerekecek, o zaman attığım linkteki macunu uygularsınız.

TX Ergoduo modeli f/p soğutuculardan, yükseklik ayarı olmasa da olur diyorsanız daha fazlasına ihtiyacınız yok.

ananas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ananas
Bende bu laptopu kullanmaktayım içindeki termal macun bakım zamanı gelene kadar sizi idare eder. Bakım zamanı geldiğinde termal macun yenilemesi ve toz temizliği için laptopun içini açmanız gerekecek, o zaman attığım linkteki macunu uygularsınız.

TX Ergoduo modeli f/p soğutuculardan, yükseklik ayarı olmasa da olur diyorsanız daha fazlasına ihtiyacınız yok.
bilgilendirmeniz için teşekkürler

Top Bottom