Neler Yeni

Laptop Kendiliğinden Kapanması

Mamiyak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Soylu
Beyler dünden beri sadece cs go'da olmak koşuluyla laptopum kendiliğinden bir anda gücü kesiyor, kapanıyor yani. Laptopda ikinci nesil intel i5, gt525 ve 6gb ram var. 3 4 ay önce macunlarını kendim yeniledim güzel olmuştu oyunlarda kasmıyordu artık. Ayrıca pubg lite de oynadım. Onda kapanma durumu yaşamadım. Masaüstünde de kapanma olmadı.

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
Beyler dünden beri sadece cs go'da olmak koşuluyla laptopum kendiliğinden bir anda gücü kesiyor, kapanıyor yani. Laptopda ikinci nesil Intel i5, gt525 ve 6gb RAM var. 3 4 ay önce macunlarını kendim yeniledim güzel olmuştu oyunlarda kasmıyordu artık. Ayrıca PUBG lite de oynadım. Onda kapanma durumu yaşamadım. Masaüstünde de kapanma olmadı.
Csgo işlemciyi sömüren bir oyun olduğ için işlemciye fazla ısı biniyo ve kapanıyo tavsiyem fanları kontrol edin ve serin yerlerde çalıştırın

COREXAR

80+ Silver
Sıcaklıktan dolayıdır muhtemelen aynı sorun bende de vardı soğutucu aldım halloldu

Mamiyak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Csgo işlemciyi sömüren bir oyun olduğ için işlemciye fazla ısı biniyo ve kapanıyo tavsiyem fanları kontrol edin ve serin yerlerde çalıştırın
Haklı olabilirsiniz mesela başka bir oyunda sıkıntı oluyor diye turbo boost kapatmıştım işlemcinin ısısı bir anda yükselten bir özellikti bu ayrıca. Yani bilmiyorum elime de öyle ahım şahım sıcaklık gelmiyor

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
Haklı olabilirsiniz mesela başka bir oyunda sıkıntı oluyor diye turbo boost kapatmıştım işlemcinin ısısı bir anda yükselten bir özellikti bu ayrıca. Yani bilmiyorum elime de öyle ahım şahım sıcaklık gelmiyor
güç ayarları yüksekte mi

@TheDark

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Mehmet XXX
Sıcaklıkdan dolayıdır.Bende oluyor ara sırada .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,071
Üyeler
152,601
Son üye
aochou
Top Bottom