Neler Yeni

Laptop Kulaklık Sıkıntısı

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Arkadaşlar ben hangi kulaklığı takarsam takiyim. Sağ kismindan ses gelmiyor. Denge ayarlari falan hepsine baktım sorun yok. Bu arada denedigim kulaklıklar 10 liralık kırtasiye den alinma kulaklıklar. Napmam gerek yardımcı olur musunuz?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Kulaklıklar telefon ya da farklı bir cihazda çalışıyorsa jack girişinde problem olabilir.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla hocam teker teker denediğimde ikiside çalışıyor ama normal taktığımda sesi sadece bir tarafa odaklanıyor gibi geliyor
Kulaklıklar telefon ya da farklı bir cihazda çalışıyorsa jack girişinde problem olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Valla hocam teker teker denediğimde ikiside çalışıyor ama normal taktığımda sesi sadece bir tarafa odaklanıyor gibi geliyor
jak girişi problemlidir eski laptopbum 3 tane telefon kulaklığı bozdu hepsinin bi tarafından ses gelmiyor hemde ikisi 15 tl lik birisi kaliteli teknosadan alınmış 40 tl ye almıştım ya baya üzmüştü acaba Teknosa ya gidip adamları kandirsammi bu olayi anlatmasam degisirlermi 😀 abi bunuda gectim 70 tl lik rapmage in basit bi gaming kulaklığını da bozdu yani dostum benim eski laptop aıds hastası gibiydi kimi soktuysam sağlam çıkmadı 😝

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
jak girişi problemlidir eski laptopbum 3 tane telefon kulaklığı bozdu hepsinin bi tarafından ses gelmiyor hemde ikisi 15 TL lik birisi kaliteli teknosadan alınmış 40 TL ye almıştım ya baya üzmüştü acaba Teknosa ya gidip adamları kandirsammi bu olayi anlatmasam degisirlermi 😀 abi bunuda gectim 70 TL lik rapmage in basit bi gaming kulaklığını da bozdu yani dostum benim eski laptop aıds hastası gibiydi kimi soktuysam sağlam çıkmadı 😝
Benimkide öyle ya.

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
jak girişinde sorun olması muhtemel ucuza usb ses kartı al en kötü.

Top Bottom