Neler Yeni

Laptop monitörünü kasaya bağlayabilir miyim

tırtsın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
özgür
Beyler herkese merhaba, ben twitchte yayın yapmaya başlayacağım. Yakın zamanda bir sistem aldım 2-3 yıl önce aldığım bir laptopum da var. Ben bu laptopu kasaya bağlayıp laptopun monitörünü ikinci ekran olarak kullanabilir miyim?

cagandard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Çağan Dinç
Merhaba,

Yapabilirsin ama şöyle, bir bilgisayardan diğerine remote bağlanacaksın. Nasıl ki bir arkadaşına yardım için onun bilgisayarına uzaktan bağlanıyorsun, kendi makinana bunu yapacaksın. Bağlandığın makina PC olacak, dolayısıyla onun ekranını laptopta göreceksin, bu kadar basit

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Merhaba,

Yapabilirsin ama şöyle, bir bilgisayardan diğerine remote bağlanacaksın. Nasıl ki bir arkadaşına yardım için onun bilgisayarına uzaktan bağlanıyorsun, kendi makinana bunu yapacaksın. Bağlandığın makina PC olacak, dolayısıyla onun ekranını laptopta göreceksin, bu kadar basit
ben anlamadım

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Beyler herkese merhaba, ben twitchte yayın yapmaya başlayacağım. Yakın zamanda bir sistem aldım 2-3 yıl önce aldığım bir laptopum da var. Ben bu laptopu kasaya bağlayıp laptopun monitörünü ikinci ekran olarak kullanabilir miyim?
Onın için bir aracıya ihtiyacınız var

tırtsın

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,

nasıl olcak tam olarak anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onın için bir aracıya ihtiyacınız var
hdmi kablosu var dp kablosuyla monitör bağlı kasaya hdmı kablosuyla da laptop monitörünü bağlayamaz mıyım kasaya

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
nasıl olcak tam olarak anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hdmi kablosu var dp kablosuyla monitör bağlı kasaya hdmı kablosuyla da laptop monitörünü bağlayamaz mıyım kasaya
Hocam siz laptop monitörünü kasayamayı bağlayacaksın yoksa
Laptopun yanına ikinci bir monitörmü onu anlamadim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,182
Üyeler
141,546
Son üye
eren keskin2525
Top Bottom