Neler Yeni

LAPTOP MU ALMALIYIM MASAÜSTÜ MÜ

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Mete Demir
Bütçe
25000
öncelikler herkese iyi günler dilerim
İnşaat mühendisliği öğrencisiyim ve bilgisayar almayı düşünüyorum . Okulum yaşadığım şehirde bulunuyor. Laptop ile masaüstü arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?
Laptopun taşınabilir olması cazip geliyor ancak masaüstünde de aynı fiyata çok daha iyi performanslı bir şey alabilirim gibi geliyor.
Önerilerde bulunabilirsiniz bütçeyi çok aşmadan .

TİTAN.

80+ Platinum
İnşaat mühendisliği öğrencisiyim ve bilgisayar almayı düşünüyorum . Okulum yaşadığım şehirde bulunuyor. Laptop ile masaüstü arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?
Laptopun taşınabilir olması cazip geliyor ancak masaüstünde de aynı fiyata çok daha iyi performanslı bir şey alabilirim gibi geliyor.
Eğer yer değiştirmeyi planlamıyorsan masaüstü en iyi seçenek olacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Mete Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

flakesxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Efe Funda
Kullanışlık açısından laptop alabilirsin, üniversite için çok kullanışlı, ama illede oyun oynacagım diyorsan masaüstü alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minik oyun kasaları oluyor, onlarıda tercih edebilirsin.

6khn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gökhan
Ben laptobu daha çok seviyorum onu tavsiye ederim. Ama pc ye geçip saatlerce oyun oynayacaksan masaüstü.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,193
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bu bütcede masaüstü daha güçlü bilgisayar alırsın ama laptop'da daha kolay taşınır yani sana kalmış çok geziyorsan laptop işin masa başı ise masaüstü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Rammus
Eğer sürekli yer değiştiriyorsan laptop al ama gerek yok diyorsan masaüstü güzel olur hem performans açısındanda iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Mete Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütcede masaüstü daha güçlü bilgisayar alırsın ama laptop'da daha kolay taşınır yani sana kalmış çok geziyorsan laptop işin masa başı ise masaüstü.
daha yeni başladığım için bilmiyorum. Okulda/okul içerisinde çok fazla bilgisayar ihtiyacım olur mu ?

ilerde projeler olduğunda yanımda bir pc olması gerekir mi

Leaden_Viever

80+ Bronze
daha yeni başladığım için bilmiyorum. Okulda/okul içerisinde çok fazla bilgisayar ihtiyacım olur mu ?

ilerde projeler olduğunda yanımda bir pc olması gerekir mi
Üniversite de laptop gerekçektir muhtemelen köye başka yere götürüp oyun oynamak istiyorsanız laptop alın evde dursun arada bir oynarım diyorsan masaüstü al

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Mete Demir
Üniversite de laptop gerekçektir muhtemelen köye başka yere götürüp oyun oynamak istiyorsanız laptop alın evde dursun arada bir oynarım diyorsan masaüstü al
çok oyun oynayan birisi değilim haftalık 10 saati geçmiyordur . hem masaüstü hem de laptop olarak ne önerirsiniz bu fiyat bandında

Top Bottom