Neler Yeni

Laptop önerisi bütçe max 18k

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
osman ekici
Bütçe
18.000
Merhabalar hem üniversitede kullanmak hem de oyun oynamak için laptop arıyorum çok fazla ilgili değilim bu konuda bu yüzden yardımınızı rica ediyorum. Ekranının 144hz olması ekran kartının 3050 veya üstü olması 16 gb rame sahip olması kriterim işlemci hakkında pek bilgim yok bütçe max 18 düşünüyorum ama performansta çok fark yaratmayacaksa daha düşük olanı tercih edeceğim şimdiden teşekkürler.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,054
İsim
MehmedVII
Merhabalar hem üniversitede kullanmak hem de oyun oynamak için laptop arıyorum çok fazla ilgili değilim bu konuda bu yüzden yardımınızı rica ediyorum. Ekranının 144hz olması ekran kartının 3050 veya üstü olması 16 gb rame sahip olması kriterim işlemci hakkında pek bilgim yok bütçe max 18 düşünüyorum ama performansta çok fark yaratmayacaksa daha düşük olanı tercih edeceğim şimdiden teşekkürler.
100tl ucuza 8gb ramli ideapad bulunuyor ama bu 16gb ram

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,549
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

TİTAN.

80+ Platinum
Kanka bunu almanı tavsiye ederim hem satıcısıda sağlam indirim günlerinde 18 k oluyor hatta itopyada 18k şu anda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bunu almanı tavsiye ederim hem satıcısıda sağlam indirim günlerinde 18 k oluyor hatta itopyada 18k şu anda
Pazartesi günü bitiyor kampanya kanka

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
osman ekici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Pazartesi günü bitiyor kampanya kanka
3060 olan içerisinde daha uygun yok sanırsam uzun vadede gider mi peki hocam fikriniz nedir

Hocam itopyada bulamadım da link atabilir misiniz acaba

TİTAN.

80+ Platinum
3060 olan içerisinde daha uygun yok sanırsam uzun vadede gider mi peki hocam fikriniz nedir

Hocam itopyada bulamadım da link atabilir misiniz acaba
Kalmamış reis 3060 seni sıkıntısız 6 yıl götürür bence amazondan şu an alabilirsin kanka güzel fiyatı ama sen bilirsin

Top Bottom