Neler Yeni

Laptop önerisine ihtiyacım var

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Arkadaşlar, arkadaşım laptop almayı planlıyor fakat benim piyasadan uzun süredir haberim yok. Bende size danışmak istedim bilgili kişileri etiketleyip veya bilgili kişiler yorum yapabilirse güzel olur benim için SS'de görünen modelleri istiyormuş sanırım veya başka bir öneri.

Kullanım amacı büyük ihtimal okul için olacaktır yani oyun falan olmayacak bütçe veremiyorum çünkü direkt modellerini verdi SS'de gördüğünüz gibi.

Ekler

• 1.jpg
    1.jpg
    70.6 KB · Hit: 73
  • 2.jpg
    2.jpg
    78.8 KB · Hit: 60

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Arkadaşlar, arkadaşım laptop almayı planlıyor fakat benim piyasadan uzun süredir haberim yok. Bende size danışmak istedim bilgili kişileri etiketleyip veya bilgili kişiler yorum yapabilirse güzel olur benim için SS'de görünen modelleri istiyormuş sanırım veya başka bir öneri.

Kullanım amacı büyük ihtimal okul için olacaktır yani oyun falan olmayacak bütçe veremiyorum çünkü direkt modellerini verdi SS'de gördüğünüz gibi.
Kimsenin gidip de buradaki listeden bunlari istiyorum arasından hangisi daha iyi diye size yardim edeceğini düşünmüyorum çünkü tek tek bakıp incelemek gerek bu da vakiy kaybı şahsımca. Direk bütçeyi belirtirseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz bence

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Oyun kesinlikle yok değil mi ona göre bir öneri yapıcam
Evet yok ama program çalıştırabilir ne olduğunu tam bilmiyorum öğrenirim şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.trendyol.com/dell/inspi...tiqueId=61&merchantId=441895&utm_source=share Bu model daha iyi deeğil mi

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

Dahili grafik var içinde o yüzden ekran kartı ile ağırlıklı çalışan uygulamalar için bir cihaz değil. onun dışında Huawei kalitesimde ,sağlam cihazdır. 15.5k ya geliyor kupon ile birde kulaklık var hediye olarak.

Bu model 14 inç eğer çok küçük gelirse 16k ya neredeyse aynı D15 15.6 olan model var

Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ekran kartlı cihaza ihtiyacı varsa yazılım veya mühendislik gibi uygulamaları kullancaksa bu fiyattaki laptoplar yetersiz gelecektir. 20k ve üstüne çıkıp RTX modellere bakması daha uygun olacaktır. Onun dışında MX550 ortalama ciddi olmayan işlerde günü kurtarır

Son düzenleme:

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
794
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Attığım Dell'den iyi mi attıklarınız arkadaşlar?

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yusuf Beyaz

Sevgili dostum. Daha yeni bir laptop aldım. Dolayısı ile Lenovo ve Asus markalarına hakimim. Benim tercihim Lenovo Thinkbook 15 G3 ACL modeli oldu. Sebeplerine gelirsem;

1) Ürünün 40 gb ram desteği var.
2) Ürünün 1 Tb M2 SSD desteği var.
3) Oyun oynamayacağım için ince ve hafif olmasına önem verdim.
4) Oyun oynamayacağım için pil ömrünün uzun olması için R5 5700U işlemcili olması işime geldi. Ryzen işlemciler laptopta daha az güç harcıyor.
5) Karanlıkta yazı yazabileceğim için klavye aydınlatmasının oluşu işime geldi.
6) En önemlisi de ekranı IPS ekran. Ekran cidden fark ediyor.
7) Parmak izi okuma özelliği de var ben çok aramam da eşim için kullanışlı.

bu özellikler senin için de uygunsa sana önerim bu olacaktır.

Top Bottom