Neler Yeni

Laptop sıvı teması sonrası Type-C portunun bozulması

Hinence

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan ince
G5-793 Predator laptobum sıvı teması sonrası şarj ışığı hariç tepki vermedi. Servise verdim ve çalışır halde geldi fakat Type-C girişi çalışmıyordu. Servise sorduğumda işlemcinin hasar gördüğünü ve Type-C portunun bu yüzden çalışmadığını söyledi. Benim merak ettiğim işlemcide sorun varsa yine de böyle çalışabilir mi? Teknik servisci arkadaşların ve bilgisi olan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,234
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
G5-793 Predator laptobum sıvı teması sonrası şarj ışığı hariç tepki vermedi. Servise verdim ve çalışır halde geldi fakat Type-C girişi çalışmıyordu. Servise sorduğumda işlemcinin hasar gördüğünü ve Type-C portunun bu yüzden çalışmadığını söyledi. Benim merak ettiğim işlemcide sorun varsa yine de böyle çalışabilir mi? Teknik servisci arkadaşların ve bilgisi olan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.
Pc nin bu kadar çalıştığına şükret derim. Typec direkt olarak işlemci ile bağıntılı bir şey.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
icardi
İşlemci değildir de anakart üstünde type c hattı hasar görmüş olabilir. Ya da type c portun bozulmuş olabilir. Kablo varsa takılmamış olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,671
Üyeler
151,265
Son üye
JesoBEY
Top Bottom