Neler Yeni

Laptop usb girişleri yetmiyor

semihkntr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih KANTAR
Asus tuf gaming a15 marka laptop kullanmaktayım ve 2 adet usb a girişi var ve bu bana yetmiyor. Bunu artırmak için ne yapabilirim? 2 adet type c girişi var ve kullanmıyorum. usb a to c dönüştürücü alıp kullanabilir miyim herhangi bir problem çıkar mı? Yoksa direkt olarak usb çoğaltıcı mı almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ares Blackrosa
USB çoğaltıcı alabilirsin daha mantıklı olur ama kalitelisinden bul, ben bir tane almıştım bağlantı kopup duruyordu.

semihkntr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Semih KANTAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB çoğaltıcı alabilirsin daha mantıklı olur ama kalitelisinden bul, ben bir tane almıştım bağlantı kopup duruyordu.
Usb c çıkışından çoğaltıcı gördüm hocam. Usb hdmi falan 4 5 tane çıkışı var. Çoğaltıcıyo usb c ye takarsam sıkıntı olur mu güç anlamında?

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ares Blackrosa
Usb c çıkışından çoğaltıcı gördüm hocam. Usb hdmi falan 4 5 tane çıkışı var. Çoğaltıcıyo usb c ye takarsam sıkıntı olur mu güç anlamında?
Olmaz herhalde, normal USB hızında çalışır flash bellek falan kullanacaksan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ares Blackrosa

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Gökhan
ışıklı mışıklıysa yetmeyebilir. bendeki corsair klavyeye yetmemişti

TheHub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
yusuf
Asus tuf gaming a15 marka laptop kullanmaktayım ve 2 adet usb a girişi var ve bu bana yetmiyor. Bunu artırmak için ne yapabilirim? 2 adet type c girişi var ve kullanmıyorum. usb a to c dönüştürücü alıp kullanabilir miyim herhangi bir problem çıkar mı? Yoksa direkt olarak usb çoğaltıcı mı almalıyım?
Şuan bende bundan dolayı konu açtım herkes yüksel ihtimal link bırakırlar bakarsın istersen ben sana öneriyim ama emin değilim o yüzden açtıpım konuyo bak istersen şimdi açtım

https://ty.gl/pkxd7ytcf9 Fiyatıda iyi.

Top Bottom