Neler Yeni

Laptopta Intel mi AMD mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sherlcok
İntel 13620H mı Ryzen 7 7735HS işlemcilerinden hangisi daha performanslıdır?

Shourd

80+ Silver
i7 olan ama tabii ki laptop markasınında bunun üzerinde etkisi var üstelik hp vb. markalarda fazla

HDogus

80+ Bronze
Ben normalde intel ve nvdia severim yalnız son laptopu amd ve nvdia tercih ettim. Pişman mıyım hayır ama amd biraz gereksiz sıcak çalışıyor gibi geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sherlcok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Asus laptoplara bakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopların linkini atayım mı

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Halil Karagöz
Biri max 54 w çekerim tam performansta 54w harcarım maksimum diyor. Biri 115 w a kadar çıkarım diyor sence hangisi daha performanslıdır ? Alev makinası almak istiyorsan intel alabilirsin.

Biri max 54 w çekerim tam performansta 54w harcarım maksimum diyor. Biri 115 w a kadar çıkarım diyor sence hangisi daha performanslıdır ? Alev makinası almak istiyorsan intel alabilirsin.
Pil düşmanı intel

Shourd

80+ Silver
Link atayım mı hocam
evet

Pil düşmanı intel
zaten bu laptopun olayı kalmıyor bi oyun açıp şarjda kulanırsan 10dk arkadaş performans sormuş ondan dolayı bişi demedim i7 nin iyi olduğunu söyledim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sherlcok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Halil Karagöz
evet

zaten bu laptopun olayı kalmıyor bi oyun açıp şarjda kulanırsan 10dk arkadaş performans sormuş ondan dolayı bişi demedim i7 nin iyi olduğunu söyledim
Mevzu sadece pilde kullanmak değil 2 kat enerji tüketiyor cebine de zarar ne gerek var ?

Shourd

80+ Silver
Mevzu sadece pilde kullanmak değil 2 kat enerji tüketiyor cebine de zarar ne gerek var ?
ben olsam amd alırım zaten şu sırlar intelin yaptığı hatalar vb şeylerden inteli sevmiyorum ama arkadaş hangisi dhaa performanslıdır demiş bende söyledim

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Halil Karagöz
ben olsam amd alırım zaten şu sırlar intelin yaptığı hatalar vb şeylerden inteli sevmiyorum ama arkadaş hangisi dhaa performanslıdır demiş bende söyledim
%5 lik performans farkı ve ısınma sorunu oksitlenme sorunu gibi sıkıntılar varken alınmaz o işlemci. Pek çok tüketici mobil intel işlemcilerin de sıkıntılı olduğunu söylüyor.

Shourd

80+ Silver
%5 lik performans farkı ve ısınma sorunu oksitlenme sorunu gibi sıkıntılar varken alınmaz o işlemci. Pek çok tüketici mobil intel işlemcilerin de sıkıntılı olduğunu söylüyor.
bencede öyle zaten dedim alıcak olsam amd alırım

Top Bottom