Neler Yeni

Laptopta ki windows ürün anahtarını PC de kullanabilir miyim?

ryuzaqi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Çağrı Boran
Mediamarkttan içinde orijinal windows 11 olan bir laptopum var, bir kaç ay önce de vatandan yeni bir sistem aldım fakat windows almadım kendim kurdum etkinleştirmeden kullanıyorum laptopta ki ürün anahtarını hem laptopta hemde yeni aldığım sistemde kullanmam mümkün mü?

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
eren kılıçoğlu
Mediamarkttan içinde orijinal windows 11 olan bir laptopum var, bir kaç ay önce de vatandan yeni bir sistem aldım fakat windows almadım kendim kurdum etkinleştirmeden kullanıyorum laptopta ki ürün anahtarını hem laptopta hemde yeni aldığım sistemde kullanmam mümkün mü?
Hayır hocam kullanamazsın.

Ceasar123

80+ Bronze
Eğer laptopla beraber gelen Windows 10 ise, 2-3K lık pahalı olan ise diret her pcde eş zamanlı kullanılabilen tam lisanstır.
O zaman kullanabilirsin.

Hayır hocam kullanamazsın.
OEM lisansları kullanamazsın, oem lisanslar sadece bir anakarta yapışır ve başka hiçbir pcde çalışmaz.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
eren kılıçoğlu
Eğer laptopla beraber gelen Windows 10 ise, 2-3K lık pahalı olan ise diret her pcde eş zamanlı kullanılabilen tam lisanstır.
O zaman kullanabilirsin.

OEM lisansları kullanamazsın, oem lisanslar sadece bir anakarta yapışır ve başka hiçbir pcde çalışmaz.
Ben ne söyledim?

ryuzaqi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Çağrı Boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman kullanabilirsin.

evet hocam microsofttan alınmış pahalı windows

oem dediğin şey 50-100 tl ye satılanlar mı

Top Bottom