Neler Yeni

Bilgisayar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Toprak
Merhaba dostlar laptopum bazen durup duruken donuyor ssd de arıza vardır diye uygulamayla tarattım sorun yoktu ramleri kontrol ettim sorun yok windowsun virüs programıyla kontrol ettim bir şey bulamadı. Bir fikri olan varmı?
laptop nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ertuğrul Boyacı
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet, Teknoloji, Tamir
Instagram
ertugrulboyaci
Steam
93swag
Twitter
ertugrulboyaci
Selamlar, aşağıdaki araç çubuğun sağ tıklayıp görev yöneticisini açınız orada işlemci ram hdd gibi değerler olacak. Ekranın yarısına görev yönetisini sabitleyip o sırada biraz kullanın ve donduğu an oradaki değerlere bakın. Şahsi fikrim harddiskiniz ssd değilse ondan olabilir, windows 10 hdd sorunu yazınca çıkar hdd lerin windows 10 ile yaşadığı bir problem. Şayet ssd kullanıyorsanız ve hdd den değilse eski raminizi söküp yalnızca yeni raminiz ile kullanmayı dener misiniz. Bunlar çözüm olmaz ise alternatiflere bakalım derim.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Selçuk Han Zengin
Peki görev yöneticinden kontrol edebildin mi? Değerler nasıl ? En alt kısma sağ tıkla, Performans sekmesine tıklayarak görebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd kullanıyorsun. Hardisk varmı yoksa tek ssd mi? Birde ssd ne kadar dolu en az %10 kadar boş olması lazım. Kırmızı renk olmaması lazım.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Selçuk Han Zengin
Sistem özelliklerini yazabilir misin? Bilgisayara Sağ tık yaparak özellikler işlemcini söyleyebilir misin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom