Neler Yeni

Laptopum son zamanlarda çok yavaşladı

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Özgür Pınarbaşı
Elimde 2017 yılında alınmış olan hp pavilion 15-bc017nt model laptop bulunuyor. Laptopum son zamanlarda açılırken çok yavaş açılmaya başladı ve uygulama içinde de çok yavaş işlem yapıyor. Laptopu hızlandırmak için ne yapabilirim?

Ekstradan bana laptop temizliğinin nasıl yapıldığını anlatabilecek veya video atabilecek var mı?

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,371
İsim
Hakan
Termal macun yenileyebilirsin.

NwoRth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Emir Telli
Elimde 2017 yılında alınmış olan hp pavilion 15-bc017nt model laptop bulunuyor. Laptopum son zamanlarda açılırken çok yavaş açılmaya başladı ve uygulama içinde de çok yavaş işlem yapıyor. Laptopu hızlandırmak için ne yapabilirim?

Ekstradan bana laptop temizliğinin nasıl yapıldığını anlatabilecek veya video atabilecek var mı?

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,371
İsim
Hakan
1626270792672.png

İzpropil alkol ve peçete ile, kolonya da olabilir, kurumuş macunu bastırmadan siliyorsun daha sonra yeni macunu sürüyorsun ve yayıyorsun.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Kronik sorunları olan model hp yazın, yavaşlama yapması çok normal kışı bekleyin, veya soğutucu takviyeleri biraz daha hızlandırabilir. Macun vb girişimlerin çok etkili olacağını sanmam. Birde modlanmış işletim sistem kurulumları, sisteme şaha kaldırabilir denemek gerekli.

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Özgür Pınarbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim en kısa zamanda termal macun değişimi yapmayı düşünüyorum laptoplar için önerebileceğiniz vatandan alabileceğim termal macun var mıdır ben biraz araştırdığımda cooler master mastergel maker isimli ürünü gördüm bu ürün iyi midir??

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Yorumlarınız için teşekkür ederim en kısa zamanda termal macun değişimi yapmayı düşünüyorum laptoplar için önerebileceğiniz vatandan alabileceğim termal macun var mıdır ben biraz araştırdığımda cooler master mastergel maker isimli ürünü gördüm bu ürün iyi midir??
Teknobiyotik üzerinden MX-4 alın. LINK

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Atakan Abeş
Instagram
atakandiyorlar43
Twitter
atakanabes
Discord
Atakan#0369

Merhabalar Özgür, Bir bilgisayarcıya götürüp içini temizletip termal macununu yeniletebilirsin ve bence büyük ihtimalle hava sıcaklığından dolayıda çok ısınıyordur laptopun o yüzden eğer yoksa bir adet soğutucu alabilirsin :)

Yararlı olduysa yazarsan sevinirim.

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Özgür Pınarbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar Özgür, Bir bilgisayarcıya götürüp içini temizletip termal macununu yeniletebilirsin ve bence büyük ihtimalle hava sıcaklığından dolayıda çok ısınıyordur laptopun o yüzden eğer yoksa bir adet soğutucu alabilirsin :)

Yararlı olduysa yazarsan sevinirim.
Önerebileceğiniz bir soğutucu var mı peki?

Top Bottom