Neler Yeni

laptopumda nvme m2 ssd mi msata mı girişi var ?

mehmet38_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet Kılıç
Laptopum Acer Aspire E5 576g ramlarin yanlarında bi yerde ya nvme yada msata 2. ssd girişi var fakat emin olamadım, internette 2si birden var diyenler var nvme diyen var msata diyen var her ağızdan bir laf çıkıyor resmen anlayamadım bilginiz varsa aydınlatırsanız sevinirim

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Halil Karagöz
Laptopum Acer Aspire E5 576g ramlarin yanlarında bi yerde ya nvme yada msata 2. ssd girişi var fakat emin olamadım, internette 2si birden var diyenler var nvme diyen var msata diyen var her ağızdan bir laf çıkıyor resmen anlayamadım bilginiz varsa aydınlatırsanız sevinirim
Hocam laptobunun markası + sökmenin - parçalamanın ingilizcesini yazarsan bilgisayarın iç aksamının sökülmüş halde bulabilirsin atıyorum senin bilgisayarın acer aspire e5 576g

sonuna disassembly ekleyeceksin acer aspire e5 576g disassembly şeklinde aratacksın google da sana sonuçları verecek. böyle bir site çıkacak https://www.insidemylaptop.com/how-to-disassemble-acer-aspire-e5-571-series-n16q2/ aşağıda şöyle bir yazıyla karşılaşacaksın veya kendin fotoğraflara bakacaksın aa bu m2 yuvası diye buyur adam yazmış

STEP 2.

Under the cover you can access the hard drive bay, SSD and both memory slots.

Acer Aspire E5-575 has support for a regular 2.5″ SATA hard drive (missing in my case) and M.2 SSD.

This laptop can take up to 32GB (2x16GB) DDR4 2400/2666/3200 SODIMM RAM modules.

Çevirisi de istersen 2.5 sata harddrive takarsın ki buraya 2.5 inçlik ssd de takarsın gerekli yuvayı bulup bir de m2 ssd yuvan varmış bu kadar basit ikisini de takarsın yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,672
Üyeler
153,268
Son üye
turkishdavid
Top Bottom