Neler Yeni

League of Legends saçma bir şekilde düşük FPS

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin
Arkadaşlar selamlar, önceden Windows 10 güncel versiyonunu kullanırdım bir sorun yoktu. Yakın zamanda Windows 10 1809 sürümüne döndüm bilgisayarımdaki teknik bir sorundan dolayı ve örneğin güncel versiyonda Valorantta 100-150 FPS alırken 1809 sürümünde 200-250 alıyordum yani almam gereken FPS değerlerini alıyordum. League of Legends'e gelicek olursak çok saçma bir şekilde 100-150 FPS bazen 90 FPS değerlerini görüyor fightlardayken falan. Sistem i7 4790 ve GTX 750 Ti. Bu sistem çok rahat oynatıyordu bu oyunları ama artık oynatmıyor sebebini anlamadım durup dururken. Nvidia güncellemeleri her ne kadar FPS üzerinde etki etse de bu kadar fark yaratabileceğini düşünmüyorum. 1809'dan LOL için tekrar güncel Windows 10'a döndüm ama demin baktım yine aynı. Driverlar güncel, DDU ile Windows'un kurduğu ekran kartı driverını silip kendi elimle temiz kurulum da yaptım. O konuda bir sıkıntım yok, her formattan sonra optimize ederim Windows'u yanlış bir şey yapmıyorum ama neden eskisi gibi FPS alamadığımı anlamıyorum. Bilgisi olan var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,524
Üyeler
141,308
Son üye
experting
Top Bottom